Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Biurka z regulowaną wysokością blatu (Wrocław) ( )

Czas dostawy: na zamówienie Produkt niedostępny
Opis produktu

Biurka z regulowaną wysokością blatu (Wrocław)

:
Nr. identyfikacyjny produktu: 218985
Producent mebli oferuje biurka z regulowaną skokowo wysokością blatu.
Biurko składa się z 2 nóg stelażowych, 2 osłon na nogi, wspornika - kanału kablowego pod blatem i blatu. Biurko umozliwia podłączanie komputerów i innych urządzeń biurowych - posiada kanały kablowe i przepusty w blacie. Cena biurka 140 x 70 cm (przykładowego) - 630,00 zł + VAT.

Zakres regulowania wysokości: 600 - 800 mm (co 20 mm)

Wykonujemy biurka o różnych wymiarach (80 cm - 220 cm) i kształtach blatów. Podstawy: stelażowe, na nogach o przekroju okrągłym i kwadratowym lub proste - z płyty meblowej.

Za dopłatą można zamówić wyposażenie dodatkowe: wózki i koszyki na komputery, wysuwane półki pod klawiaturę, piórniki wusuwane pod blat i inne.

Na zamówienie wykonujemy również biurka z płynną regulacją wysokości blatu - z przesuwem elektrycznym. Zakres regulacji wysokości tych biurek: 64-110 cm. Nadają się więc DO PRACY NA STOJĄCO.

Dostawa na terenie całej Polski.
Kategoria: Meble > Meble biurowe > Inne meble biurowe
Nie można skontaktować się z tą ofertą produktu

Inne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm