Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Plonochron Kompletny
Plonochron Kompletny
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Plonochron Kompletny

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Plonochron Kompletny

:
NPK: 10:5:10+2,0 MgO - mikro - 20 octany, pH~6, zawiesina niebieska

Jest to nawóz sztuczny do stosowania dolistnego posiadający korzystne właściwości chemiczne i fizyczne, a zawarte w nim składniki mineralne zostały odebrane w taki sposób, aby roślina mogła je wykorzystać w optymalnych ilościach. Zastosowany dolistnie w różnych fazach rozwojowych roślin uprawnych i drzew owocowych, powoduje wzrost zawartości białka w ziarnie, glutenu w ziarnie pszenicy, poprawia wielkość i jakość owoców. Zastosowanie PLONOCHRONU spowoduje przedłużenie wegetacji i znacząco zwiększy ilość oraz jakość plonu. Większość gleb w Polsce posiada odczym kwaśny, dlatego też zalecamy stosowanie PLONOCHRONU o pH 6, który jest bardzo dobrze wykorzystywany przez rośliny.

ZASTOSOWANIE
ZBOŻA: 4-5l nawozu rozcieńczyć w 200-300l wody na 1ha I oprysk- w fazie kłoszenia, II oprysk- w fazie po kwitnitniu,

RZEPAK: 4-5l nawozu rozcieńczyć w 200-300l wody na 1ha I oprysk- na zielony pąk, II oprysk- oprysk po przekwitnięciu na zieloną łuszczynę.

BURAKI, ZIEMNIAKI: 4-5l nawozu rozcieńczyć w 200-300l wody na 1ha I oprysk- gdy rośliny mają 8-10 liści, II oprysk- przed przekwitnięciem ziemniaków, zwarciem, zakryciem międzyrzędzi, III oprysk- po 10-14 dniach po II oprysku.

DRZEWA I KRZEWY OWOCOWE: 4-5l nawozu rozcieńczyć w 200-300l wody na 1ha I oprysk- po kwitnieniu, II oprysk- w fazie dorastania owoców.

WARZYWA W GRUNCIE: 4-5l nawozu rozcieńczyć w 200-300l wody na 1ha I oprysk- gdy rośliny osiągną wysokość ok 15-20cm, II oprysk- po 10-14 dniach.

UWAGA! NIE należy stosować PLONOCHRONU w dni słoneczne przy temperaturze powyżej 20oC. Optymalne warunki nawożenia dolistnego to duża wilgotność powietrza i temperatura 10-20oC. W dni słoneczne opryski wykonywać wcześnie rano lub późnym wieczorem. W przypadku łączenia PLONOCHRONU ze środkami ochrony roślin lub innymi środkami chemicznymi należy przeprowadzić próbę fitotoksyczną. Stężenie roztworu użytkowego zależy od gatunku i wielkości roślin i najczęściej wynosi 1-2%.
Nr. identyfikacyjny produktu: 377621 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 01/12/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 03/08/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Plonochron Kompletny

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę