Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Plonochron Potasowy
Plonochron Potasowy
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Plonochron Potasowy

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Plonochron Potasowy

:
z dwutlenkiem węgla , 10 N-30 K2O, 20 CO2+mikroelementami+Mg, pH~12

Mocno zasadowy. Jest na rynku, nie tylko polskim, całkowitą nowością - pierwszym nawozem potasowym w obrocie. Ciekły, klarowny, przeznaczony do pogłównego, a zwłaszcza dolistnego dokarmiania roślin potasem z dwutlenkiem węgla i mikroelementami. Nawóz ten stosowany dolistnie powoduje natychmiastową poprawę stanu odżywienia roślin potasem, co ma istotne znaczenie dla zapobiegania wylęganiu zbóż, lepszego wybarwienia owoców jabłek, zwiększenia zawartości skrobi w bulwach ziemniaka, zwiększenia zawartości cukrów w korzeniach buraka, w jagodach i owocach krzewów i drzew owocowych, dla przeciwdziałania chorobom fizjologicznym np. zielonej piętce u pomidora oraz poprawy zdrowotności i przechowywalności różnych płodów w tym zbóż, cebuli i innych warzyw. Opryskiwanie PLONOCHRONEM POTASOWYM utrudnia rozwój patogenów, stosowane w odpowiednim terminie, przed dojrzewaniem i zbiorem płodów, powoduje poprawę ich jakości i przechowywalności.

ZASTOSOWANIE
ZBOŻA: 3-4l nawozu rozcieńczyć w 200-300l wody na 1ha I oprysk- w momencie strzelania w źdźbło, II oprysk- w fazie kłoszenia,

RZEPAK: 3-4l nawozu rozcieńczyć w 200-300l wody na 1ha I oprysk- w fazie zielonego pąka, II oprysk- po przekwtnięciu, w fazie zielonej łuszczyny.

BURAK: 3-4l nawozu rozcieńczyć w 200-300l wody na 1ha I oprysk- gdy buraki wykształcą 6-8 liści, II oprysk- po 10-14 dniach, III oprysk- przed zakryciem międzyrzędzi.

ZIEMNIAKI: 3-4l nawozu rozcieńczyć w 200-300l wody na 1ha I oprysk- w pełni wschodów, gdy rośliny osiągną 15-20cm, II oprysk- przed kwitnieniem ziemniaków, III oprysk- po 10-14 dniach po przekwitnięciu ziemniaków.

DRZEWA I KRZEWY OWOCOWE: 4-5l nawozu rozcieńczyć w 300-400l wody na 1ha I oprysk- przed kwitnieniem drzew, II oprysk- po kwitnieniu, III oprysk- po 10-14 dniach, IV oprysk- przed dojrzewaniem owoców.

POMIDORY, OGÓRKI I INNE WARZYWA W GRUNCIE: 3-4l nawozu rozcieńczyć w 200-300l wody na 1ha I oprysk- przed kwitnieniem, II oprysk- po 10-14 dniach, III oprysk- po następnych 10-14 dniach, IV oprysk- przed dojrzewaniem owoców.

UWAGA! NIE należy stosować PLONOCHRONU w dni słoneczne przy temperaturze powyżej 20oC. Optymalne warunki nawożenia dolistnego to duża wilgotność powietrza i temperatura 10-20oC. W dni słoneczne opryski wykonywać wcześnie rano lub późnym wieczorem. W przypadku łączenia PLONOCHRONU ze środkami ochrony roślin lub innymi środkami chemicznymi należy przeprowadzić próbę fitotoksyczną. Stężenie roztworu użytkowego zależy od gatunku i wielkości roślin i najczęściej wynosi 1-2%.
Nr. identyfikacyjny produktu: 377618 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 02/12/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 19/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Plonochron Potasowy

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę