Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Przeciwpożarowy sygnalizator głosowy wewnętrzny SG-Pgw
Przeciwpożarowy sygnalizator głosowy wewnętrzny SG-Pgw
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Przeciwpożarowy sygnalizator głosowy wewnętrzny SG-Pgw

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Przeciwpożarowy sygnalizator głosowy wewnętrzny SG-Pgw

:
Przeznaczenie :
Sygnalizator z komunikatami słownymi przeznaczony jest do sygnalizowania pożaru przemiennie sygnałem akustycznym i sygnałem komunikatu słownego. Sygnalizator SG-Pgw przeznaczony jest do instalacji w pomieszczeniach zamkniętych.

Opis konstrukcji :
Sygnalizator składa się z obudowy wykonanej z niepalnego tworzywa ABS oraz układu elektronicznego. Jako źródło dźwięku zastosowano głośnik. Przewody zasilające podłącza się zgodnie z oznaczeniami umieszczonymi na obudowie sygnalizatora. W celu zaprogramowania ilości komunikatów, wzoru dźwięku syreny oraz ustalenia trybu pracy sygnalizatora („master” lub „slave”) należy użyć urządzenia nagrywającego UN-2. Sygnalizator posiada możliwość zaprogramowania priorytetu odtwarzanych komunikatów zależnie od potrzeb poprzez wykorzystanie odpowiednich podłączeń „+1” oraz „+2”. Daje to możliwość włączenia odpowiedniego komunikatu w zależności od źródła wyzwolenia ostrzeżenia o pożarze. Linia synchronizująca pracę sygnalizatorów w sieci powoduje równoczesne odtwarzanie dźwięku na wszystkich sygnalizatorach podłączonych do danej sieci. Sekwencja sygnałów jest zgodna z PN-EN 54-3: 2003 / A2:2007. W celu nagłośnienia większych powierzchni (np. długie korytarze) stosowane są sygnalizatory główne (master) oraz sygnalizatory podrzędne – powtarzające (slave). Sygnalizator SG-Pgw może służyć zarówno jako sygnalizator główny jak i podrzędny w zależności od tego jak zostanie zaprogramowany przez instalatora. Zastosowanie jednego sygnalizatora głównego i „n” sygnalizatorów podrzędnych umożliwia jednoczesne odtwarzanie zsynchronizowanych komunikatów. Sygnalizator współpracuje z wyłącznikiem WSD-1, który w przypadku pracy sygnalizatorów w sieci musi być podłączony do sygnalizatora „master”. Naciśnięcie klawisza wyłącznika powoduje wyłączenie dźwięku. Sposób podłączenia WSD-1 przedstawiony został na schemacie połączeń. Sygnalizatory wewnętrzne SG-Pgw mogą współdziałać z sygnalizatorami zewnętrznymi SGO-Pgz w jednej sieci.
Otwieranie :
W celu otwarcia sygnalizatora należy: trzymając podstawę dokonać obrotu kloszem sygnalizatora w lewo, następnie rozsunąć klosz i podstawę.
Zamykanie :
W celu zamknięcia sygnalizatora należy dopasować do siebie wypusty oznaczone czarnym kolorem, następnie złożyć sygnalizator oraz dokonać obrotu w kierunku zaznaczonym strzałką (kolejność na rysunku).


Sygnalizator głosowy wewnętrzny SG-Pgw
Zakres zastosowania :
Sygnalizator SG-Pgw z komunikatami słownymi stosowany jest w wewnętrznych systemach sygnalizacji pożaru przemiennie sygnałem akustycznym i sygnałem komunikatu słownego.
Gwarancja :
Producent gwarantuje poprawne działanie wyrobu zgodnie z opisem podanym w instrukcji obsługi. Producent udziela gwarancji na okres 12 miesięcy od daty sprzedaży wyrobu lub 24 miesięcy od daty produkcji pod warunkiem, że:

- wyrób był eksploatowany zgodnie z przeznaczeniem według instrukcji obsługi

- uszkodzenie nie jest efektem niewłaściwie wykonanej instalacji, niewłaściwego montażu, niewłaściwego transportu lub działania zjawisk atmosferycznych.

Wyrób do naprawy należy dostarczyć wraz z kartą gwarancyjną i informacją o rodzaju uszkodzenia. Wady ujawnione w okresie gwarancji będą usunięte w czasie 14 dni roboczych od daty przyjęcia wyrobu do naprawy.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonuje producent - W2.

Uwaga: Sygnalizator SG-Pgw montowany jest poprzez puszkę instalacyjną PIP-3A – Świadectwo Dopuszczenia Nr 0498/2009.
Nr. identyfikacyjny produktu: 431541 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 04/02/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 24/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Przeciwpożarowy sygnalizator głosowy wewnętrzny SG-Pgw

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę