Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Odzież damska włoska, francuska, lasagrada, waggon, karla importer ( )

Czas dostawy: 3 dni Produkt niedostępny
Opis produktu

Odzież damska włoska, francuska, lasagrada, waggon, karla importer

:
Nr. identyfikacyjny produktu: 957544
o nas

Ostudio moda jest młodym i energicznie rozwijającym się importerem odzieży włoskiej, francuskiej, angielskiej, tureckiej jak i wielu innych.

Ostudio moda to odzież z kolekcji najlepszych marek, usługi na najwyższym poziomie oraz atrakcyjne i miło zaskakujące ceny dogodne dla każdego! 


Również w rozmiarach xxl!


Nasze kolekcje skierowane są do kobiet znających swoją wartość- indywidualistek, które same siebie kreują. Dla kobiet posiadających wyczucie smaku, które nawet podczas weekendów z przyjaciółmi czy rodziną cenią sobie elegancję, naturalność, wygodę ujętą w krojach najmodniejszych koszul, marynarek, spodni, żakietów, spódnic i płaszczy.

Wszystkie artykuły starannie dobieramy do sezonów kierując się przede aktualnymi trendami. Oferujemy jedynie najwyższej jakości, ponadczasową odzież damska spośród bardziej lub mniej znanych światowych marek.

Pomimo dużej różnorodności naszej oferty wszystkie artykuły mają jedną wspólną cechę - są znakomitej jakości i charakteryzują się wyjątkową nietuzinkowością.

Dla stałych klientów ciekawe promocje i rabaty!

Życzymy udanych zakupów!

tel. (22) 240-05-40
email:
www.ostudio.pl
Kategoria: Odzież > Odzież wierzchnia > Inna odzież wierzchnia
Nie można skontaktować się z tą ofertą produktu

Inne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę