Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Strunowe saszetki papierowe eco z nadrukiem
Strunowe saszetki papierowe eco z nadrukiem
0,20 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Strunowe saszetki papierowe eco z nadrukiem

  • Minimalna ilość:10 000 jednostek
  • Czas dostawy:4 tygodnie
Od 10000 jednostek 0,20 zł /jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Strunowe saszetki papierowe eco z nadrukiem

:
Także inne torebki, worki z materiałów termozgrzewalnych (pe, opp, pet/Al/pe, papier/pe ...) różnych kształtów i wymiarów (Doypack z korkiem, płaskie, stojące: fałda boczna, , zakładka na dnie, saszetki, saszetki na tytoń, struna, euro dziurka uchwyt, klej...); również projekty graficzne i nadruk flexograficzne. Opakowania foliowe stojące, typu doypack, są to jedne z najwygodniejszych, najbardziej praktycznych torebek, które zapewniają bezpieczeństwo dla produktu. Dostępne są w regularnej sprzedaży, jak i również na indywidualne zamówienia klientów. Tego typu opakowania stojące wykonujemy na zamówienie klienta, który może dostarczyć gotowy projekt lub skorzystać z usług naszych grafików. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem pomagamy dobrać odpowiedni materiał, grubość opakowania, typ torebki, najlepszą wielkość opakowania produktu. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam przyjmować nawet bardzo wymagające, niestandardowe zamówienia. Jako jedni z nielicznych mamy możliwość druku w 8 kolorach, dzięki czemu możemy przyjmować nawet bardzo złożone projekty graficzne.

Oferowane torebki zabezpieczają produkt przed światłem, wilgocią. Są też trwałe, nie ulegają łatwo uszkodzeniom mechanicznym, dzięki zastosowaniu folii o odpowiedniej jakości i grubości. Saszetki doypack z tworzyw sztucznych to łatwy, efektywny, oszczędny sposób transportu i przechowywania produktów. Porównując do innych dostępnych na rynku rozwiązań, nasze torebki to najlepszy, najbardziej ekonomiczny, najpewniejszy, najbezpieczniejszy sposób, aby sprzedać Państwa produkt.
Najważniejsze jej zalety to: ekspozycja produktu w pozycji stojącej, duża powierzchnia zadruku, niższa cena w porównaniu z alternatywnymi systemami pakowania.

Doypack to torebka z fałdą dolną i zamknięciem strunowym, która dzięki specjalnej konstrukcji zgrzewów usztywniających tworzy nowoczesne i uniwersalne opakowanie.

Torebki doypack wykonywane są z następujących laminatów: pet/pe, PETmet/pe, pet/al/pe, opp/opp, pap/opp, pap/al/pe.
kalkulator
opakowań
katalog
produktów

Opakowania te w zależności od przeznaczenia wykonywane są z różnych materiałów i służą do ręcznego lub automatycznego pakowania: artykułów spożywczych (kawy, herbaty, przypraw, suszonych owoców, bakalii, soków, majonezu, cukierków… itp.), nasion, środków chemicznych, tytoniu itp. Torebki typu doypack dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów (100 ml - 5000 ml) oraz kolorów.
Słowa klucze: laminaty , opakowania foliowe , saszetki doypack , saszetki foliowe , torebki płaskie
Nr. identyfikacyjny produktu: 2246398 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 12/09/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Strunowe saszetki papierowe eco z nadrukiem

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę