Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
System dla biur rachunkowych rakssql
System dla biur rachunkowych rakssql
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

System dla biur rachunkowych rakssql

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

System dla biur rachunkowych rakssql

:
System dla biur rachunkowych rakssql. Biura rachunkowe korzystające z RAKSSQL nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z zakupem bazy danych i programu do generowania raportów. Mają również możliwość wyboru systemu operacyjnego serwera, na którym będzie działać baza danych - Windows lub Linux. Wykorzystanie systemu Linux pozwala uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem systemu operacyjnego dla serwera i często niezbędnej modernizacji komputerów.

Wymiana danych - RAKSSQL pozwala na elektroniczny import danych, dokumentów handlowych, finansowych i magazynowych, przyspieszając i automatyzując proces księgowania oraz współpracę z klientami.

Wielojęzyczne raporty i zestawienia - program oferuje narzędzia umożliwiające generowanie raportów i zestawień w wybranym przez Klienta języku.

Budowa relacji z klientem - system zawiera także moduł CRM pozwalający na wygodne zarządzanie relacjami z klientami. System umożliwia niezależną obsługę firm (kontrahentów) i osób (kontaktów personalnych) oferując m.in. możliwość planowania spotkań, terminów przekazania dokumentów księgowych, rejestracji czasu i liczby rozmów telefonicznych, ilości przesyłek pocztowych.

Pakiet Aktualizacyjny - mając na uwadze, jak ważną rolę pełni system informatyczny w biurze rachunkowym, oferujemy bezpłatny, 12-miesięczny Pakiet Aktualizacyjny, gwarantujący szybkie i dedykowane wsparcie techniczne. Pakiet zawiera również bezpłatny dostęp do najnowszych aktualizacji, dzięki czemu system jest na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów prawno-podatkowych.
Nr. identyfikacyjny produktu: 835900 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 17/03/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 15/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

System dla biur rachunkowych rakssql

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm