Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Przenośna wytaczarka
Przenośna wytaczarka
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Przenośna wytaczarka

  • Minimalna ilość:100 sztuk
  • Czas dostawy:1 dzień
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Przenośna wytaczarka

:
Szeroki zakres zastosowania. Przenosne wytaczarki do otworow Sir Meccanica sa wszechstronne; moga byc zastosowane w przypadku wszelkiego rodzaju otworow wymagajacych naprawy. Ponadto, fakt ze sa przenosne rozszerza ich dziedzine zastosowania. Zadnych kosztow transportu. Dzieki przenosnym obrabiarkom , maszyny ktore maja byc naprawione (nawet najwieksze maszyny) nie musza byc wiecej transportowane do wyspecjalizowanych warsztatow.
Nasze obrabiarki pracuja bezposrednio nad otworem ktory ma byc naprawiony, w pol-automatyczny sposob i w kazdej pozycji. Czas pracy zredukowany. Wszystkie produkty Sir Meccanica sa latwe w uzyciu . Przy jednym ustawieniu maszyny na otworze który ma byc naprawiony, robia prace w pol- automatyczny sposob, eliminujac czas przestoju.
Redukcja kosztow pracy. Nasze maszyny maja wspanialy stosunek ceny do jakosci. Ich koszt zwraca się w krotkim czasie i moga byc uzyta do reperacji i utrzymania wszystkich maszyn przemyslowych.Bezpieczenstwo i rzetelnosc zastosowania. Maszyny maja elektroniczny panel z diagnostycznym wyswietlaczem, aby umozliwic monitorowanie calego procesu pracy, pozwalajac osobie, ktora pracuje na maszynie na szybkie interwencje w przypadku wystapienia bledu. Latwa do transportu. Kazdy produkt ma podreczny wozek, ktory pozwala na latwy i komfortowy transport.
Nr. identyfikacyjny produktu: 540341 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 22/04/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Przenośna wytaczarka

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm