Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Szczotkarka taśmowa SPS-100
Szczotkarka taśmowa SPS-100
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Szczotkarka taśmowa SPS-100

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Szczotkarka taśmowa SPS-100

:
Szczotkarka taśmowa SPS-100 jest przeznaczona dla zakładów stolarskich, producentów schodów i frontów meblowych. Umożliwia precyzyjne szlifowanie drewna i materiałów drewnopodobnych, sprawdza się również przy lakierowaniu, szlifowaniu międzyoperacyjnym, szlifowaniu materiałów pokrytych farbą podkładową bądź gruntową oraz płyt MDF.Urządzenie poprawia jakość wykończenia i znacząco skraca czas obróbki.

Szczotkarka SPS-100 posiada jeden obszar szlifowania o wysokości 100 mm. System konstrukcji maszyny bazuje na specjalnym pasie zębatym wyposażonym w segmenty szlifierskie do mocowania szczotek. Taśma szlifierska zapewnia powierzchniowy i wolny od bicia szlif, a obrabiane przedmioty są dociskane wyłącznie do taśmy szlifierskiej.

Korpus maszyny SPS-100 stanowi stalowa konstrukcja spawana. Wykorzystywany w szczotkarce stół jest odchylany i ustawiany pod kątem do szczotek, przesuwa się także w poziomie. Wyposażenie stołu w wentylator i zaawansowany zestaw zaworków sprawia, że pod elementem szlifowanym powstaje poduszka powietrzna, pozwalająca na wygodne operowanie przedmiotem obrabianym i zapobiega uszkodzeniu go od spodu. Agregat szlifierski szczotkowy pasowy posiada jeden obszar szlifowania o szerokości 95 mm, złożony z pasa i 70 segmentów szczotkowych. Każdy segment posiada dwa kanałki do mocowania szczotek lub kombinacji papieru ściernego i szczotek, z oscylacją góra-dół, co ogranicza powstawanie rowków przy szlifowaniu oraz poprawia jakość obróbki. Ręczna regulacja wysokości położenia za pomocą korbki z możliwością odczytu wartości przesunięcia na liczniku SIKO pozwala na wykorzystanie całej szerokości papieru. Regulacja prędkości liniowej pasa szlifierskiego odbywa się elektronicznie poprzez bezstopniową zmianę obrotów silnika napędu pasa, co umożliwia optymalne dostosowanie prędkości szlifowania do ograbianych materiałów i wykorzystywanych elementów ściernych.
Nr. identyfikacyjny produktu: 784118 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 13/01/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 20/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Szczotkarka taśmowa SPS-100

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę