Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Wyciąg trocin automatyczne zasuwy szyberki
Wyciąg trocin automatyczne zasuwy szyberki
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Wyciąg trocin automatyczne zasuwy szyberki

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Wyciąg trocin automatyczne zasuwy szyberki

:
Wyciąg trocin automatyczne zasuwy szyberki

Ecogate System, to nowatorski, energooszczędny, proekologiczny system sterowania filtrowentylacjami przemysłowymi. Opatentowana nowoczesna technologia oparta na wysokiej klasie komputerze przemysłowym, regulatorze obrotów silnika wentylatora vfd i automatycznych zasuwkach daje oszczędność zużycia energii elektrycznej od 50% do 80%, zmniejszenie kosztów ogrzewania o ok. 10%, zmniejszenie hałasu i wydłużenie żywotności systemu wyciągowego. Nasz proekologiczny energooszczędny wielokrotnie nagradzany system, przynosi nie tylko zysk w postaci zmniejszenia kosztów eksploatacji systemu wyciągowego, który na bieżąco automatycznie jest wyliczany przez komputer, lecz również prestiż za instalacje proekologiczną, możliwość ubiegania się o Białe Certyfikaty i dotacje na inwestycje energooszczedne i proekologiczne.
Zasada pracy.
Gdy maszyna zostanie włączona, czujnik prześle sygnał do greenBOX, greenBOX otworzy ecobramkę (automatyczny szyberek) i za pomocą power master (regulator obrotów silnika wentylatora) włączy wentylator na żądaną moc. Gdy następne maszyny będą włączane, kolejne ecobramki zostaną otwarte i automatycznie zwiększą się obroty wentylatora. Analogicznie przy wyłączaniu maszyn ekobramki będą zamykane i zmniejszy się zapotrzebowanie na wysysane powietrze więc obroty wentylatora spadną. Podciśnienie w przewodach wyciągu jest stałe, monitorowane czujnikami podciśnieniowymi. System jest automatycznie przedmuchiwany w celu zniwelowania zalegania trocin. Na monitorze są wyświetlane funkcje pracy systemu oraz automatycznie jest wyliczana ilość zaoszczędzonej energii. Istnieje możliwość obserwacji i zarządzania systemem na Windows pc przez internet.
Nr. identyfikacyjny produktu: 851842 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 19/05/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia wytwórcą
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Wyciąg trocin automatyczne zasuwy szyberki

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm