Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Wytaczarko-napawarka przenosna supercombinata
Wytaczarko-napawarka przenosna supercombinata
Do uzgodnienia
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Wytaczarko-napawarka przenosna supercombinata

  • Czas dostawy:1 dzień
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Wytaczarko-napawarka przenosna supercombinata

:
Wielofunkcyjne przenośne wytaczarki supercombinata


( napawanie.wytaczanie zewn. i wewn.,otworow, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie, , obróbka czołowa, ortogonalna rekonstrucja/obrobka powierzchni bocznych, nacinanie pod seger, wygladzanie facce).

Przenośne wytaczarki Supercombinata są wszechstronne; mogą być zastosowane do wszelkiego rodzaju otworów wymagających naprawy. Ponadto, fakt że są przenośne rozszerza ich dziedzinę zastosowania. Żadnych kosztów transportu. Dzięki przenośnym wytaczarkom , maszyny które mają być naprawione (nawet największe maszyny) nie muszą być więcej transportowane do wyspecjalizowanych warsztatów.


Nasze obrabiarki pracują bezpośrednio nad otworem, który ma być naprawiony, w pół-automatyczny sposób i w każdej pozycji, w srednicach od 22 mm do 1200 mm. Czas pracy zredukowany. Wszystkie produkty Supercombimata są łatwe w użyciu . Przy jednym ustawieniu maszyny na otworze który ma być naprawiony, wykonuja pracę w pół- automatyczny sposób, eliminując czas przestoju.
Redukcja kosztów pracy.
Koszt maszyn zwraca się w krótkim czasie i mogą być użyte do reperacji i utrzymania wszystkich maszyn przemysłowych. Bezpieczeństwo i rzetelność zastosowania. Maszyny mają elektroniczny panel z diagnostycznym wyświetlaczem, aby umożliwić monitorowanie całego procesu pracy, pozwalając osobie, która pracuje na maszynie na szybkie interwencje w przypadku wystąpienia błedu. Łatwa do transportu. Wykorzystywana przy budowie i naparawch statkow, kolejnictwie- w punktach laczacych wagony .

Wideo

Model SUPERCOMBINATA SC1 40/1 jest podstawowym modelem z serii SUPERCOMBINATA. Nadaje się do wykonywania prac od Ø 42 mm do Ø 400 mm. Kompaktowa i lekka waga to tylko niektóre z głównych cech wyróżniających przenośne wytaczarki. SUPERCOMBINATA SC1 (40/1) pracuje w dowolnej pozycji, zapewniając wysoką wydajność. W wersji standardowej maszyna jest przystosowana do podjecia natychmiastowej pracy w dowolnym terenie. Za pomocą dodatkowych akcesoriów można rozszerzyć zakres wykonywanych przez nią prac. Jest ona kompatybilna z prawie wszystkimi spawarkami MIG / MAG. Model SUPERCOMBINATA SC2 (60/1) wykonuje prace od Ø 62 mm do 600 mm, z dodatkiem zestawu dodatkowego zakres pracy powiększa się do Ø 1200 mm. Urządzenie jest łatwe do obsługi podobnie jak SUPERCOMBINATA SC1 (40/1), ale posiada dodatkowe zasilanie, 4 biegi zwiekszajace wydajnosc silnika. Model jest wyposażony we wrzeciono Ø 60 mm do prac o większej średnicy. W wersji standardowej maszyna jest gotowa do natychmiastowego użycia. Za pomocą dodatkowych akcesorii jest możliwe poszerzenie zakresu wykonywanych przez nią prac. Model jest kompatybilny z prawie wszystkimi spawarkami MIG/MAG. Model SUPERCOMBINATA SC3 (60/2) nadaje się do wykonywania prac od Ø 62 mm do Ø 800 mm, korzystajac z zestawow dodatkowych zakres pracy powiększa się do Ø 1200 mm. Urządzenie jest łatwe do obsługi podobnie jak SUPERCOMBINATA SC1(40/1), ale posiada dodatkowe zasilanie, zwiekszajace wydajnosc maszyny. Silnik 2300 W, z systemem wentylacji. Wrzeciona mają średnice 60 mm. Maszyna może z łatwością wykonywać pracę w dużych średnicach. W wersji standardowej urządzenie jest gotowe do natychmiastowego użycia w terenie. Model jest kompatybilny z prawie wszystkimi spawarkami MIG/MAG.

Słowa klucze: OBROBKA CZOLOWA , OBROBKA SKRAWANIEM , WIERCENIE , WYTACZARKA PRZENOSNA , WYTACZARKO-NAPAWARKA PRZENOSNA
Nr. identyfikacyjny produktu: 1255242 | Sprzedawca Elsa srl
  • Data dodania produktu 16/11/2012
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/02/2018
 
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Włochy
Firma Premium - Su 1. rok
Firma zweryfikowana
 
Inne produkty Elsa srl
Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę