Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Transport fortepianów, transport pianin
Transport fortepianów, transport pianin
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Transport fortepianów, transport pianin

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Transport fortepianów, transport pianin

:
Witam Państwa bardzo serdecznie,

Moja firma oferuje usługi transportowe:

- transport pianin
- transport fortepianów

Transportem fortepianów i pianin zajmujemy się od początku istnienia firmy, czyli od ponad 20 lat. Przez ten czas opracowaliśmy swoje sposoby transportu które pozwalają nam szybko i bezpiecznie przewozić instrumenty, które pomimo swoich rozmiarów (fortepiany nawet do 3m długości) i wagi (nawet do 600kg) są dość delikatne. Dysponujemy dwoma przygotowanymi pod kątem transportu fotepianów samochodami dostawczymi. Nie jesteśmy firmą transportową taką jak inne - nie wozimy mebli, nie robimy przeprowadzek. Transportujemy wyłącznie pianina i fortepiany. Posiadamy środki techniczne typu windy, wyciągarki, transportery, pokrowce zabezpieczające przed uszkodzeniem zarówno sam instrument jak i podłogi, wykładziny i parkiety. Możemy wnieść instrumetn na dowolne piętro budynku, nawet przez bardzo wąskie klatki schodowe lub po krętych schodach. W szczególnie trudnych przypadkach wiedza naszych ludzi z zakresu budowy instrumentów pozwala nawet nawet na rozebranie fortepianu na części, jeśli nie będzie innej możliwości. Mamy wszystko, zarówno w sensie sprzętu jak i doświadczenia, co potrzebne aby transport fortepianu lub pianina był szybki i bezpieczny. Zatrudniamy pracowników z których każdy to profesjonalista w swoim zawodzie - każdy ma wieloletnie doświadczenia w przewozie instrumentów.

Prowadzimy transport fortepianów i pianin na terenie Polski i Europy, niezależnie od warunków pogodowych. W trakcie transportu możemy przewieźć instrument do warsztatu w celu odnowienia powierzchni i mechanizmu. Po transporcie możemy nastroić instrument. Dotychczas wykonaliśmy setki transportów na terenei kraju i dziesiątki na terenie europy.

Koszt usługi transportowej jest ustalany indywidualnie, w zależności od odległości, schodów, piętra budynku na którym znajduje się fortepian lub pianino. W celu jego ustalenia proszę o kontakt.

mgr inż. Marek Musiał
Nr. identyfikacyjny produktu: 195995 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 20/02/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia wytwórcą
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Transport fortepianów, transport pianin

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę