Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Wyciskarka Angel 7500
Wyciskarka Angel 7500
4 590 zł / szt.
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Wyciskarka Angel 7500

  • Czas dostawy:1 dzień
4 590 zł /sztuka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Wyciskarka Angel 7500

:
* Angel 7500 to najnowszy model wyciskarek z serii Angel. Możesz go poznać po zielonym panelu sterowania (panel sterowania modelu 5500 jest koloru niebieskiego).

* Automatyczny wsteczny bieg - wyciskarka Angel 7500 w odróżnieniu od wcześniejszego modelu Angel 5500 posiada wsteczny bieg sterowany automatycznie. Oznacza to, że w przypadku przeładowania wyciskarki, jej silnik automatycznie zatrzymuje się, co zabezpiecza go przed spaleniem i uszkodzeniem urządzenia. Podobnie jak we wcześniejszym modelu użytkownik ma także możliwość ręcznego uruchamiania biegu wstecznego (przyciskiem Reverse).

* Supercicha praca - wyciskarka posiada dobrej jakości silnik (5lat gwarancji ) z systemem chłodzenia, który zmniejsza jego temperaturę, zwiększając tym samym jego trwałość.
* Solidna i wytrzymała konstrukcja - Precyzyjnie zaprojektowana konstrukcja, wykonana z najwyższej jakości wysokogatunkowej stali nierdzewnej.
* Niska prędkość - 82 obroty/min. - Jedyna dwuślimakowa wyciskarka soku o tak niskich obrotach. Taka prędkość zapewnia minimalne napowietrzenie soku i najwyższą zawartość składników odżywczych. Pozwala uzyskać i zachować wszystkie witaminy i enzymy zawarte w owocu w stanie nienaruszonym. Podczas swojej wolnej pracy nie wydziela również ciepła, które też wpływa niszcząco na witaminy.
* Higieniczne wałki ślimakowe - wykonane z odpornej stali nierdzewnej z powłoką antybakteryjną.

* Siła miażdżenia 3 koni mechanicznych. - Solidne, działające z chirurgiczną precyzją stalowe wałki ślimakowe, wytwarzają siłę miażdżenia 3 koni mechanicznych. Umożliwia to szybkie i sprawne wyciskanie twardych, włóknistych surowców jak i również trawy pszenicznej oraz igieł sosny.
Wyciskarka Angel 7500
Słowa klucze: Angel , Angel 7500 , wyciskarka
Nr. identyfikacyjny produktu: 799061 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 09/02/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 22/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Wyciskarka Angel 7500

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę