Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
800 Diamond
800 Diamond
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

800 Diamond

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

800 Diamond

:
B&W seria 800 od dawna dostarcza kryteriów według, których są oceniane wszystkie kolumny głośnikowe klasy high-end. Pięć generacji serii 800 oferowało bezkonkurencyjne połączenie zdumiewającej jakości brzmienia, najnowszych technologii audio oraz przełomowego i olśniewającego wzornictwa. Teraz najnowsza seria 800 Diamond, czerpiąc z tego wieloletniego dziedzictwa i znakomitej wiedzy w zakresie dźwięku oferuje jeszcze bardziej udoskonaloną jakość brzmienia. Również pierwszy raz w historii tych kolumn każdy z głośników tej 7 modelowej serii został wyposażony w diamentową kopułkę głośnika wysokotonowego.

Już teraz Bowers & Wilkins z dumą prezentuje nową serię 800 Diamond także w Polsce. Pierwsze od 6 lat nowe wcielenie legendarnej serii 800 zbliża po raz kolejny firmę Bowers & Wilkins do idei i ambicji jej założyciela - Johna Bowersa - stworzenia głośnika, który nic nie dodaje ani nic nie odejmuje oryginalnemu sygnałowi. Seria 800 długo była światową "pierwszą ligą" w kolumnach głośnikowych klasy high-end. Zaprojektowana dla domowych rozwiązań audio ale oferująca tak wysoki poziom jakości brzmienia, że najbardziej wymagające studia masteringowe i nagraniowe świata wybrały ją dla swoich zastosowań. Zarówno Abbey Road Studio w Londynie jak i Skywalker Sound w Kalifornii wykorzystują w swoich projektach kolumny B&W serii 800.
Nr. identyfikacyjny produktu: 787521 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 22/11/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

800 Diamond

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm