Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
A-S1000
A-S1000
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

A-S1000

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

A-S1000

:
Wzmacniacz zintegrowany o mocy 120W na kanał, wyposażony w zbalansowany układ obwodów, naprzemienny zbalansowany wzmacniacz mocy, paralelne regulatory głośności oraz barwy dźwięku oraz potężny zasilacz.

Yamaha prezentuje nowe podejście do wzmacniaczy analogowych, skonstruowanych w oparciu o technologię naprzemiennego wzmacniacza mocy i układu zbalansowanego. Tradycyjne wzmacniacze audio są wyposażone w szereg układów kontroli głośności oraz barwy dźwięku, ułożonych szeregowo; gdy używane są potencjometry kontroli tonów, trasa sygnału staje się bardziej skomplikowana, co w efekcie może pogorszyć jakość dźwięku. Wiele wysokiej jakości wzmacniaczy posiada dodatkowe obwody, które pozwalają na obejście układów kontroli tonów, ale to ogranicza możliwości wyboru do zmiany równowagi tonalnej lub utrzymania wysokiej jakości dźwięku. A-S2000 oraz A-S1000 są pierwszymi wzmacniaczami, w których nie występuje ten problem. Inżynierom z Yamahy udało się to osiągnąć, ponieważ zastosowali potrójne paralelne obwody kontroli tonów oraz głośności, gwarantując tym samym maksymalną jakość dźwięku, nawet podczas korzystania z funkcji kontroli tonów (sygnał przechodzi przez mniejszą ilość obwodów, a zatem w mniejszym stopniu jest poddany niekorzystnym interferencjom). Gdy potencjometr kontroli tonów jest ustawiony w centralnej pozycji, pasywny element używany do kontroli tonów jest obchodzony, a zatem trzy elementy kontroli głośności są odpowiedzialne wyłącznie za kontrolę poziomu dźwięku, dzięki czemu moc urządzenia jest lepiej wykorzystywana. Każdy element układu głośności jest najwyższej jakości komponentem, a analogowe pokrętła umożliwiają niezwykle precyzyjne wysterowanie sygnału.

A-S1000 wykorzystuje w pełni dyskretny najwyższej jakości equalizer phono. Wzmacniacz gramofonowy charakteryzujący się również niezwykle niskimi szumami oraz gwarantuje doskonałą klarowność muzyczną przy zastosowaniu wkładek MC.
Nr. identyfikacyjny produktu: 787444 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 18/12/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 11/06/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

A-S1000

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę