Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
DVD-S663
DVD-S663
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

DVD-S663

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

DVD-S663

:
Odtwarzacz DVD, zgodny z rozdzielczością 1080p, certyfikatem DivXR Ultra, oferujący wszystkie najnowsze technologie, włączając w to złącze HDMI, możliwość odtwarzania plików DivXR Ultra, HD JPEG, WMV, nagrywania i odtwarzania plików MP3 z przenośnego odtwarzacza MP3, podłączonego do gniazda USB.

Wysoka jakość obrazu i dźwięku

Złącze HDMI 1080p, transferujące zarówno dźwięk, jak i obraz. Złącze HDMI ma możliwość dostarczania sygnału cyfrowego audio i video z bezstratną jakością za pośrednictwem jednego kabla. Rozdzielczość 1080p oznacza zaś, że Twój system kina domowego będzie odtwarzał filmy z jakością HD.

Odtwarzanie MP3/WMA/WMV/DivXR i JPEG za pośrednictwem gniazda USB Złącze USB umieszczone na panelu przednim pozwala na podłączenie przenośnych odtwarzaczy MP3, WMV i WMA, jak również przenośnych pamięci typu PenDrive z zapisanymi Plikami dźwiękowymi, filmami lub zdjęciami.

Odtwarzanie plikow HD JPEG. DVD-S663 umożliwia wyświetlanie na ekranie telewizora plików HD JPEG, gwarantując możliwość cieszenia się najwyższej jakości zdjęciami JPEG z rozdzielczością 1080i lub 720p.

Progresywne skanowanie PAL/NTSC. Funkcja progresywnego skanowania zapewnia maksymalną rozdzielczość obrazu oraz uzyskanie gładkiego, podobnego do kinowego, obrazu podczas oglądania filmu na telewizorze o wysokiej rozdzielczości lub na dużym ekranie telewizyjnym. Progresywne skanowanie dostępne jest zarówno dla systemu PAL, jak i NTSC.
Nr. identyfikacyjny produktu: 787462 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 12/12/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 15/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

DVD-S663

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę