Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
IS301
IS301
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

IS301

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

IS301

:
Podłączenie iPoda do systemu Hi-Fi w celu słuchania muzyki na dużych kolumnach głośnikowych znacząco obniża jego walory funkcjonalne - uzależnia bowiem obsługę od bezpośredniego połączenia z urządzeniem bazowym. Tak było aż do teraz. Firma Marantz znalazła jednak wyjście z tej sytuacji. Jej odpowiedzią jest IS301 - bezprzewodowa stacja dokująca do iPoda.

W skład zestawu Marantz IS301 wchodzi kompaktowy moduł Bluetooth, do którego jest podłączany iPod, stacja dokująca oraz moduł odbiornika fal Bluetooth.

Wystarczy podłączyć adapter do iPoda i wysyłać za pośrednictwem fal Bluetooth (w standardzie A2DP) sygnał audio do modułu odbiornika, który jest podpięty do systemu Hi-Fi. Oddzielna stacja dokująca (do ustawienia na stole lub do zamontowania na ścianie) może być ukryta do przechowywania modułu do iPoda, ładowania baterii w iPodzie lub do połączenia z serwisem iTunes za pośrednictwem złącza USB. Co więcej, telefony komórkowe, zgodne ze standardem Bluetooth A2DP, również mogą bezprzewodowo łączyć się z odbiornikiem IS301 i odtwarzać muzykę na kolumnach głośnikowych. Uniwersalność systemu polega również na tym, że użytkownik może odtwarzać pliki wideo z pamięci iPoda na telewizorze podłączonym do amplitunera. Hk5mm1r2

Włączanie i wyłączanie zasilania, zmiana poziomu głośności oraz wybór źródeł dokonywane są z łatwością za pośrednictwem przycisków umieszczonych na module sterującym. Po prostu trzymaj iPoda w dłoni i ciesz się swoją ulubioną muzyką na systemie Hi-Fi siedząc lub przemieszczając się po pomieszczeniu!
Nr. identyfikacyjny produktu: 787606 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 25/10/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 14/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

IS301

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm