Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Wózki widłowe Nissan - nowe i używane + wynajem fullserwis.
Wózki widłowe Nissan - nowe i używane + wynajem fullserwis.
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Wózki widłowe Nissan - nowe i używane + wynajem fullserwis.

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Wózki widłowe Nissan - nowe i używane + wynajem fullserwis.

:
Jbj Wózki Widłowe Sp. z o.o. Lesznowola k.Piaseczno.Oferujemy wózki widłowe Nissan oraz ausa terenowe nowe i używane z naszą pełną gwarancją dealera autoryzowanego Nissan na terenie Polski. Wynajmujemy podosniki nożycowe i teleskopowe elekrtyczne i spalinowe do 45 m wysokość.
w ofercie posiadamy zarówno nowe wózki widłowe Nissan i Rocla jak i używane wózki widłowe wg ządanej specyfikacji.Przed dopstawą załatwiamy wszlekie formalności związane z rejestracją w udt.

Firma powstała w 2007 roku i obecnie ma swoją siedzibę w Lesznowoli pod Warszawą, w okolicach Piaseczna. Jako Autoryzowany Dealer zajmujemy się sprzedażą nowych wózków widłowych Nissan oraz używanych wózków widłowych różnych marek. Oferujemy również usługi wynajmu wózków czołowych, terenowych, teleskopowych, elektrycznych oraz różnego rodzaju podestów roboczych oraz wysięgników. Wynajmujemy sprzęt na dni, tygodnie, miesiące lub nawet lata. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, możemy zaoferować serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny wózków nie tylko marki Nissan, ale także od innych dostawców. Jako Autoryzowany Dealer mamy pełny dostęp do oryginalnych części Nissan, a dzięki znajomości rynku sprowadzamy części zamienne do większości marek wózków widłowych. w swojej ofercie posiadamy również wózki paletowe ręczne lub elektryczne oraz wszelkiego rodzaju osprzęt do wózków widłowych, tj.: opony, widły, przesuwy boczne, pozycjonery wideł, chwytaki, baterie i prostowniki.

w swojej działalności na pierwszym miejscu stawiamy Klienta - dokładamy wszelkich starań, by zaproponowane przez nas rozwiązania odpowiadały jego potrzebom. Wspólnie poszukujemy najlepszych i najskuteczniejszych sposobów, by zapewnić firmom lepszy rozwój i niższe koszty działalności związane z posiadanymi wózkami widłowymi.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i zakupu 100 % oryginalnych wóżków Nissan i Rocla. Jbj Wózki WidłoweSp. z o.o.
ul. Słoneczna 194
05-506 Lesznowola
mazowieckie
Kontakt handlowy: Romuald Wysocki - kom. (+48) 605883527
Słowa klucze: paleciaki , serwis wózków widłowych , widlaki wynajem piaseczno , wozki widlowe Nissan , wynajem wózków widłowych
Nr. identyfikacyjny produktu: 165559 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 10/01/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia importerem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Wózki widłowe Nissan - nowe i używane + wynajem fullserwis.

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę