Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie sklepu.
Nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie sklepu.
8 200 zł / szt.
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie sklepu.

  • Czas dostawy:1 tydzień
8 200 zł /sztuka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie sklepu.

:
Sprzedam nowoczesne wyposażenie sklepu wystarczające do wyposażenia sklepu odzieżowego o powierzchni 80 - 100 m2 w zależności od rozmieszczenia elementów systemu. w skład wyposażenia wchodzi:
1) Lada sklepowa o rozmiarach wysokość 95cm. Długość (licząc od rogu do rogu)172cm. Lada ma kształt półkolisty, szerokość blatu 55cm. Na zdjęciu widoczna z dwóch stron (zewnętrznej od klienta i wewnętrznej od ekspedienta).
2) Wyspa o rozm. 146 wysokość 66 szerokość (na zdjęciu widoczna z wyeksponowanymi paskami) 138 szerokość boczna z półkami. Możliwość dowolnej konfiguracji półek bądź umieszczenia elementu metalowego z systemu których szerokość odpowiada rozstawieniu elementów do zawieszania. Góra efektownie wykończona dwiema szklanymi półkami.
3) System rurkowy ponad 50 elementów do zawieszania plus 8szt półek których długość wynosi 100cm.. Plus dodatkowa półka 60cm. Którą można umieścić w wyspie zamiast części metalowej. Wysokość elementów metalowych do przykręcenia na ścianie 240cm. Wystarczy do zabudowania ponad 12m. bieżących powierzchni do dowolnej konfiguracji. Listwy metalowe umieszczone na listwach czarnych tak jak widać na zdjęciu.
4) Stolik, ekspozytor (świetny na torebki, swetry, spodnie) szer. 110x110x95wysokość.
5) Regał stopniowany szerokość i wysokość w najwyższym miejscu 175cm. Po 35cm. 5 schodków. Idealny do ekspozycji odzieży i ustawienia manekinów.
6) Wieszaki stojące chromowane szt. 4. (zdjęcia wyślę na maila).
Zainteresowanym kupnem całości gratis dokładam przymierzalnie szt. 2 zdjęcia wyślę na maila. Ściana zewnętrzna to regips, który można dowolnie przemalować, bądź umieścić na całości baner lub plakat. Regips przymocowany do konstrukcji metalowej. Dodaję również sofę w kolorze białym, która jest niezbędna w sklepie o w/w metrażu. Sofa posiada pokrowiec z tzw. żaglowego płótna, który można wyprać w pralce jeśli się zabrudzi. Dodam również tzw. hoker na którym można przysiąść przy ladzie i około 200 wieszaków ubraniowych i z klipsami pasujących do całości.
Wyposażenie można kupić w całości lub poszczególne elementy.
Wyposażenie można odebrać po 10- 31 maja. Wygodna opcja dla osób które planują otworzyć sklep, są w trakcie remontu lokalu, lub pozyskiwania funduszy. Odbiór tylko osobisty, możliwość skorzystania z lokalnych firm transportowych, co znacznie zmniejsza koszty. w wymienionym terminie zainteresowani za dodatkową zapłatą, będą mogli nabyć manekiny, torsy, korpusy damskie i męskie, głowy do prezentacji czapek i ekspozytory do prezentacji biżuterii.
Serdecznie polecam całość, bo prezentuje się pięknie i pasuje do każdej kolorystyki.
Nr. identyfikacyjny produktu: 1125210 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 25/04/2012
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 14/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie sklepu.

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę