Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Bramka GSM ISDN BRI - Enterprise
Bramka GSM ISDN BRI - Enterprise
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Bramka GSM ISDN BRI - Enterprise

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Bramka GSM ISDN BRI - Enterprise

:
Bramka GSM ISDN BRI Enterprise jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, w których jest generowany duży ruch do i z sieci GSM. Cały ruch z centrali firmowej do sieci GSM może być realizowany przez bramkę GSM ISDN BRI Enterprise. Powoduje to eliminację drogich połączeń do sieci GSM poprzez telefonię stacjonarną (PSTN). Zaawansowany LCR (Least Cost Router) sprawia, że bramka zawsze zestawi połączenie najtańszą drogą. Droga połączenia jest uzależniona od wybieranego numeru, czasu, ilości wolnych minut na karcie SIM i innych.

Bramka GSM ISDN BRI Enterprise nie wymaga dodatkowego portu, może być zainstalowana na istniejącym porcie S0, do którego podłączona jest linia miejska ISDN. Dodatkowo bramka GSM ISDN BRI Enterprise może być synchronizowana zegarem z innej sieci ISDN.

Dla bramki GSM ISDN BRI Enterprise możliwy jest dostęp poprzez Ethernet dla łatwego, zdalnego nadzoru. Do lokalnego zarządzania bramka GSM ISDN BRI Enterprise posiada port USB.

Bramki GSM ISDN BRI Enterprise oferują wiele przydatnych funkcji takich jak: CLIP autorouting – kierowanie połączenia na podstawie prezentowanego numeru, SMS gdy nie odebrano połączenia, Callback i inne. Dodatkowo, stosując program SMSserver, istnieje możliwość wysyłania/odbierania poprzez bramki GSM ISDN BRI Enterprise sms’ów przez użytkowników pracujących w komputerowej sieci firmowej.
Nr. identyfikacyjny produktu: 315731 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 15/10/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 25/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Bramka GSM ISDN BRI - Enterprise

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę