Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
KONTROLA DOSTĘPU (KD)
KONTROLA DOSTĘPU (KD)
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

KONTROLA DOSTĘPU (KD)

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

KONTROLA DOSTĘPU (KD)

:
System polegający na zaprojektowaniu i wdrożeniu odpowiedniej ilości czytników kart zbliżeniowych typu: Unique, Mifare czy HID, rygli (elektrozaczepów) lub certyfikowanych zamków elektromechanicznych, samodomykaczy, Gałko-Klamek lub Gałko-Gałek, przycisków wyjść lub PPOŻ, zasilaczy i oprogramowania.

Kontrolę Dostępu (KD) łatwo rozbudować wprowadzając dodatkowe oprogramowanie, aby stały się rozbudowanym systemem rejestracji czasu pracy (RCP).Wśród naszej oferty wyróżnić można produkty Supremy i Ekey - wiodących dostawców algorytmów odczytu odcisków palca.

Rozwiązania w zakresie kontroli dostępu naszej firmy nie posiadają ograniczenia przestrzeni w zakresie wykorzystania ich w sieci opartej o protokół TCP/IP, doskonale wspierają różnorodne funkcje dostępowe, począwszy od pojedynczych drzwi aż po niezwykle rozbudowane systemy kontroli dostępu. Jest to rewolucyjne rozwiązanie, a jego największą zaletą jest niewątpliwie przystępna cena. W porównaniu z istniejącymi systemami opartymi na kartach RF, system rozpoznawania odcisków palców jest prostszy w instalacji, szczególnie przy podłączaniu wszelkiego rodzaju przewodów, ponieważ ma on unikatową rozłączalną strukturę.

ZASTOSOWANIA DLA TECHNOLOGII

Budynki, które wymagają ścisłej kontroli dostępu i bezpieczeństwa, a więc domy, instytucje publiczne i rządowe, instytucje finansowe oraz centra badawcze.
SZCZEGÓLNE CECHY TEGO ROZWIĄZANIA
Elastyczna obsługa i zarządzanie systemem

Wygodne zarządzanie systemem oraz możliwość rejestracji gości to cechy, jakie niesie ze sobą program do autoryzacji osób wchodzących i wyznaczanie czasu wejść oraz zastrzeżonych obszarów.
Wyższy poziom bezpieczeństwa

Wbudowana technologia rozpoznawania odcisków palców

Dokładność identyfikacji, uznawana za najlepszą na świecie

Zapobiega odgórnie nieautoryzowanym wejściom osób z zewnątrz. Secure I/O rozdziela kontroler dla drzwi i rozwinięcia I/O, które zapobiega siłowemu zniszczeniu systemu przez osoby postronne. Zwiększa również poziom bezpieczeństwa poprzez szyfrowanie danych wewnątrz systemu wraz z zarządzaniem identyfikacją.
Skuteczny system zarządzania
Przy użyciu bazującej na protokole TCP/IP sieci Internet, można w łatwy sposób monitorować drogi wejścia i wyjścia oraz statusy drzwi wejściowych. Może być to śledzone na bieżąco z komputera PC znajdującego się w biurze i centrum kontrolnego, który może zarządzać wejściami do wielu różnych lokalizacji w łatwy i wygodny sposób.
Przystępne koszty instalacji

Samodzielny system kontroli dostępu jest rozwiązaniem przyjaznym dla użytkownika, charakteryzuje się przystępnymi kosztami oraz oferuje optymalną wydajność i wygodne zarządzanie.
Nr. identyfikacyjny produktu: 250010 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/07/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 15/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

KONTROLA DOSTĘPU (KD)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm