Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Telefon bezprzewodowy Siemens Gigaset as180
Telefon bezprzewodowy Siemens Gigaset as180
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Telefon bezprzewodowy Siemens Gigaset as180

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Telefon bezprzewodowy Siemens Gigaset as180

:
Godny zaufania i wygodny telefon do godzinnych rozmów
Kiedy nadchodzi czas telefonicznych rozmów, Gigaset AS180 realizuje wszystkie Twoje potrzeby. Długi czas pracy, sięgający 25 godzin, nie ogranicza kontaktów z rodziną lub znajomymi. Możesz rozmawiać tyle, ile chcesz! Czas gotowości do 210 godzin dodatkowo udowadnia, że Gigaset AS180 to godny zaufania sprzęt. Szczególnie, że możesz do niego podłączyć łącznie do czterech słuchawek. Telefon, za sprawą standardu ECO DECT, pomaga zarazem chronić środowisko naturalne. Do pracy potrzebuje do 60 proc. mniej energii elektrycznej w porównaniu z naszymi standardowymi telefonami bezprzewodowymi.

Łatwa obsługa i pewność zintegrowane w jednym telefonie - Gigaset AS180 to idealny oferta dla użytkowników, którzy lubią delektować się telefonicznymi rozmowami.

Wspaniała jakość dźwięku w technologii High Sound Performance
Uchwyć każdy detal. Gigaset AS180 posiada innowacyjną technologię HSP, dzięki której doświadczysz wspaniałej jakości dźwięku. Twoje rozmowy będą jeszcze bardziej komfortowe. Bez zniekształceń, szumów - tylko czysty głos i wspaniały dźwięk.

Godzinne rozmowy
Niezależnie, czy poszukujesz kontaktu z przyjaciółmi i rodziną, czy też lubisz być dobrze poinformowany, przez Gigaset AS180 prowadzić możesz niekończące się telefoniczne rozmowy. Długi czas pracy słuchawki bez doładowywania akumulatorków sięga 25 godzin, a czas gotowości do 210 godzin.

Rozszerz horyzonty korzystając z bogatych możliwości
Poznaj zalety swobodnych rozmów z każdego miejsca w domu. Gigaset AS180 umożliwia podłączenie do stacji bazowej do czterech bezprzewodowych słuchawek. Zasięg w pomieszczeniach sięga 50 m, a w terenie otwartym do 300 m. Rodzina lub znajomi porozmawiają z Tobą przez telefon nawet wtedy, gdy będziesz na końcu swojej działki lub w garażu.

Rozmowy bardziej komfortowe
Ulga dla Twoich oczu i rąk. Podświetlany wyświetlacz pozwala korzystać z telefonu nawet w ciemności. Wysokiej jakości klawiatura zwiększa poczucie komfortu i sprawia, że Gigaset AS180 to prawdziwy sprzymierzeniec podczas codziennych konwersacji.

Czuwaj nad swoimi rozmowami
Gigaset AS180 posiada funkcję CLIP 2 , odpowiedzialną za wyświetlanie numeru przychodzącego. Nim odbierzesz połączenie, wiesz już, kto do Ciebie dzwoni. Kiedy nie możesz rozmawiać lub jesteś poza domem, telefon zarejestruje informację o 25 ostatnich nieodebranych połączeniach, uzupełniając wykaz o datę i godzinę ich nadejścia. Możesz czuwać nad wszystkimi szczegółami!

ECO DECT - oszczędność energii i zmniejszona do zera emisja fal 1
Energooszczędny zasilacz, zastosowany w Gigaset AS180, sprawia, że telefon zużywa mniej energii elektrycznej 3 w porównaniu z naszymi standardowymi telefonami bezprzewodowymi. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i pomagasz środowisku. Jak wszystkie najnowsze telefony Gigaset, model AS180 płynnie dostosowuje moc transmitowanych fal radiowych w zależności od odległości dzielącej słuchawkę od stacji bazowej. Wybranie trybu ECO dodatkowo redukuje siłę emisji o 80 proc.* Technologia ECO Plus** sprawia natomiast, że po umieszczeniu słuchawki w ładowarce lub gdy znajduje się ona w trybie czuwania, emisja fal zmniejsza się nawet do zera. W efekcie, korzystasz z wydajnej energetycznie technologii, która umożliwia utrzymywanie szerokich kontaktów z rodziną i znajomymi.

Gigaset AS180 to sprawdzony i godny zaufania telefon, wyposażony w szereg przydatnych funkcji oraz długi czas pracy. To wysokiej jakości produkt dla użytkowników, którzy lubią komunikować się bez barier.
Nr. identyfikacyjny produktu: 835818 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 13/04/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 17/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Telefon bezprzewodowy Siemens Gigaset as180

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę