Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Telefon bezprzewodowy Siemens Gigaset c380
Telefon bezprzewodowy Siemens Gigaset c380
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Telefon bezprzewodowy Siemens Gigaset c380

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Telefon bezprzewodowy Siemens Gigaset c380

:
Komfortowe rozmowy w trybie głośnomówiącym i wspaniała jakość dźwięku
Gigaset C380 to godny zaufania i wszechstronny telefon, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i czystą transmisję głosu podczas każdej rozmowy. Wygodny tryb głośnomówiący sprawia, że podczas konwersacji możesz swobodnie wykonywać inne domowe czynności. Technologia High Sound Performance dba przy tym, byś wszystko słyszał wyraźnie i bez zakłóceń. Rozmowy prowadzić możesz nawet przez 25 godzin bez przerwy. W trybie czuwania słuchawka pozostaje do 240 godzin. Do Gigaset C380 podłączyć możesz łącznie do 4 słuchawek, zwiększając komfort korzystania ze swego domowego systemu telefonicznego. A gdy chcesz przekazać tylko krótką wiadomość, wyślij SMS 2 o długości do 160 znaków. Wygodną i łatwą obsługę telefonu zapewnia kolorowe menu i książka telefoniczna na maks. 150 wpisów, oferująca nieograniczony dostęp do zgromadzonych kontaktów. Gigaset C380 jest zarazem zgodny ze standardem ECO DECT, który sprawia, że telefon zużywa do 60 proc. mniej energii niż nasze standardowe telefony bezprzewodowe.

Gigaset C380 zaprojektowany został tak, by sprostać potrzebom aktywnych użytkowników. Łączy w sobie wspaniałą jakość dźwięku, wydajność, wszechstronność oraz atrakcyjny i nowoczesny wygląd.

High Sound Performance - nowa jakość dźwięku
Innowacyjna technologia HSP sprawia, że podczas telefonicznej rozmowy słyszysz każdy szczegół, zarówno, gdy trzymasz słuchawkę blisko ucha, jak i w trybie głośnomówiącym.

Wysokiej jakości tryb głośnomówiący
Oferowany przez Gigaset C380 tryb głośnomówiący to wspaniałe rozwiązanie dla aktywnych użytkowników. Podczas rozmów realizować można wszystkie zaplanowane zadania. A po skończonej pracy, telefoniczną konwersację możemy kontynuować siedząc wygodnie w ulubionym fotelu, nadal delektując się wysoką jakością dźwięku. Doznania można uzupełnić wykorzystując słuchawki podłączone do Gigaset C380 za pomocą złącza typu jack 2,5 mm.

Komunikacja bez ograniczeń - czas rozmów do 25 godz. Niezależnie, czy masz ochotę na dłuższą pogawędkę z przyjaciółmi lub musisz porozmawiać z wieloma osobami, Gigaset C380 zawsze będzie do Twojej dyspozycji. Z pewnością docenisz oferowany czas rozmów sięgający 25 godzin oraz czas gotowości do 240 godzin.

Więcej miejsca na najważniejsze kontakty - do 150 wpisów w książce telefonicznej
Zarządzaj swoimi kontaktami - Siemens Gigaset C380 oferuje pojemną książkę telefoniczną z możliwością zapamiętania numerów do 150 rozmówców. Korzystanie z dostępnej listy jest wyjątkowo łatwe. Bez problemu dodasz, odnajdziesz, zaktualizujesz lub usuniesz dane kontaktowe. Pomoże w tym przejrzyste menu oraz kolorowy, podświetlany wyświetlacz. Do Gigaset C380 podłączyć można łącznie do 4słuchawek - z każdej łatwo zadzwonisz do wybranej osoby.

Wiadomości SMS 2 - łatwa komunikacja
Kiedy masz ochotę na szybką wymianę informacji, skorzystaj z wiadomości tekstowych SMS, które obsługuje Gigaset C380. Możesz wpisać do 160 znaków, wykorzystując podświetlany, kolorowy wyświetlacz oraz przyjazne menu. Równie dobrze pomogą one odczytać odebrane wiadomości w każdych warunkach, nawet w nocy.

ECO DECT - gwarancja niskiego zużycia energii
Energooszczędny zasilacz, zastosowany w Gigaset C380 zużywa do 60 proc. mniej energii elektrycznej niż nasze standardowe telefony bezprzewodowe. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i pomagasz środowisku. Jak wszystkie najnowsze telefony Gigaset, model C380 płynnie dostosowuje moc transmitowanych fal radiowych w zależności od odległości dzielącej słuchawkę od stacji bazowej. Wybranie w menu Gigaset C380 trybu ECO dodatkowo redukuje siłę emisji fal o 80 proc*. Po umieszczeniu słuchawki w stacji**, emisja fal zmniejsza się niemal do zera. W ten sposób, pozostając w kontakcie z rodziną i znajomymi, korzystasz z energooszczędnych możliwości nowego telefonu.

Gigaset C380 to komfortowy i łatwy w użyciu telefon, oferujący wysoką jakość dźwięku oraz szerokie możliwości komunikacyjne.
Nr. identyfikacyjny produktu: 835829 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 09/04/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Telefon bezprzewodowy Siemens Gigaset c380

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę