Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Turbo sim n5 99% telefonow
Turbo sim n5 99% telefonow
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Turbo sim n5 99% telefonow

  • Minimalna ilość:15 jednostek
  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Turbo sim n5 99% telefonow

:
O produkcie
Turbo x-sim5 - jest najnowszym rozwiązaniem, które pozwala na ominięcie blokady simlock w 99% telefonów z simlockiem i umożliwia korzystanie z kart sim innych operatorów w telefonach z założonym simlockiem. aparat po włączeniu telefonu działa jak bez założonego sim locka. nie musisz oddawać telefonu do serwisu, żeby go odblokować. dzięki temu gwarancja na telefon nie zostaje naruszona. karty turbo x-sim5 używasz jako przekładki między kartą sim a gniazdem w telefonie.

Adapter turbo x-sim n5omija simlocka - nie tracisz gwarancjinowy chipset - nie pobiera dodatkowej energiibez kabli, konieczności programowaniawspółpracuje z kartami sim wszystkich operatorówi !!!nie zakłóca komunikacji telefonu z siecią, komunikuje się z telefonem w czasie rzeczywistym, nie powodując opóźnieńprodukt fabrycznie nowy oryginalnie zapakowany.Karta działa z kartami wszystkich operatorów (era, plus, orange, play, mobilking, sami swoi i sieciami zagranicznymi)używając karty odblokowującej nie potrzebujesz już ingerować w oprogramowanie telefonu, faktycznie nie usuwasz simlocka, a więc nie tracisz gwarancji.Nie potrzebujesz żadnego sprzętu, kabli itp.Nie musisz nikomu płacić za usługi ściągania simlocka, nie ponosisz żadnego ryzyka uszkodzenia telefonu.Dodatkowo zmieniając telefon na inny po prostu przekładasz kartę i dalej korzystasz z sieci twojego operatora.
Nr. identyfikacyjny produktu: 238809 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 04/05/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 19/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Turbo sim n5 99% telefonow

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm