Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Media - Mimaki F-200 atrament UV-termoforming
Media - Mimaki F-200 atrament UV-termoforming
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Media - Mimaki F-200 atrament UV-termoforming

Media - Mimaki F-200 atrament UV-termoforming
  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Media - Mimaki F-200 atrament UV-termoforming

:
Druk na różnorodnych podłożach z nowoopracowanym elastycznym tuszem UV F-200 znacznie rozszerza zakres zastosowań technologii inkjet UV.

Elastyczny atrament UV utwardzalny F-200 może zostać rozciągnięty nawet dwukrotnie i wykorzystany do procesów wytłaczania przełączników membranowych czy odlewów z tworzyw sztucznych, jak np. przełączniki panelowe w urządzeniach elektronicznych – laminowany zadruk na przełączniku membranowym pozostaje nienaruszony nawet po 500 tysiącach przełączeń.

Dostępna jest również wysoce kryjąca biała farba, przeznaczona do zadrukowywania tylnych powierzchni podłoży przezroczystych lub przednich
podłoży kolorowych, w celu zapewnienia intensywności reprodukowanych barw.

Primer UV do standardowych tuszy UV firmy Mimaki działa także jako warstwa wiążąca atrament z zadrukowywanym podłożem polepszając jego przyczepność, a co za tym idzie trwałość aplikacji.

Odkąd w 2004 r. Mimaki wprowadziło do oferty pierwszą inkjetową drukarkę UV o symbolu UJF-605C, na rynku pojawiło się wiele nowoczesnych urządzeń
pracujących w tej technologii, takich jak UJF-605R do zadrukowywania miękkich folii opakowaniowych czy JF-1610/1630 i jego następca JFX do dużych, sztywnych podłoży. W związku z rosnącym zainteresowaniem inkjetowymi drukarkami UV rośnie także różnorodność materiałów eksploatacyjnych dedykowanych tej technologii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma Mimaki stworzyła nowe elastyczne tusze UV oraz primer UV.

Zastosowanie elastycznego atramentu UV:

- stosuje się w procesach wytłaczania przełączników membranowych czy odlewów z tworzyw sztucznych, jak np. przełączniki panelowe w urządzeniach elektronicznych.

- biały kolor do zadrukowywania tylnych powierzchni podłoży przezroczystych lub przednich podłoży kolorowych, w celu zapewnienia intensywności reprodukowanych barw.

Primer UV do standardowych tuszy UV firmy Mimaki działa także jako warstwa wiążąca tusz z zadrukowywanym podłożem. Przez aplikację płynu podkładowego na nieorganiczne, sztywne podłoża takie jak metal czy szkło, uzyskuje się znacznie lepsze związanie tuszu z takim podłożem, a co za tym idzie – zwiększa się trwałość produktu.

Firma Mimaki odniosła sukces w opracowaniu primera chemicznie kompatybilnego ze standardowymi tuszami UV Mimaki, znacznie odnoszącego przyczepność tuszu do podłoża.

„Te dwa nowe produkty pozwolą użytkownikom znacznie rozszerzyć portfolio aplikacji dla inkjetowej technologii UV. Poprzez poszerzenie zakresu podłoży
możliwych do zadrukowania możemy dalej promować niskonakładową produkcję cyfrową na żądanie z lepszą reprodukcją kolorystyczną” – powiedział Isao Tabayashi, dyrektor generalny działu IM (tuszy i mediów).
Nr. identyfikacyjny produktu: 377432 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/12/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 04/07/2013
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Media - Mimaki F-200 atrament UV-termoforming

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę