Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Sufit samonośny B15
Sufit samonośny B15
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Sufit samonośny B15

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Sufit samonośny B15

:
Sufit samonośny został zaprojektowany do stosowania w pomieszczeniach okrętowych, z możliwością wykorzystania konstrukcji w zabudowie stropów w obiektach przemysłowych.Izolacja z niepalnej wełny mineralnej o stosownej gęstości, zapewnia tej konstrukcji spełnienie klasy zabezpieczenia ogniowego B15/A30. Podstawowymi walorami konstrukcji jest płaska powierzchnia widocznej płaszczyzny sufitu i prostota montażu, ale przede wszystkim jego samonośna konstrukcja (dla długości listew do 3000 mm).

W skład sufitu wchodzi również listwa klasy B15 z wnęką przeznaczoną do montażu oświetlenia.

Konstrukcja

Sufit składa się z elementów szalunkowych, profili oraz zawieszeń do profili łączących w przypadku listew dłuższych niż 3000 mm. Elementami szalunkowymi są listwy podstawowe o szerokości 300 mm z izolacją termiczną z niepalnej wełny mineralnej. Wzdłużne krawędzie listew są tak ukształtowane, że tworzą"własne pióra", które po złożeniu dają gładką płaszczyznę sufitu.

Odporność ogniowa

Materiały podstawowe użyte do produkcji sufitów są sklasyfikowane jako niepalne, natomiast materiały wykończeniowe stosowane jako okładziny zewnętrzne spełniajš własności wolnego rozprzestrzeniania się płomienia (WRP).

Wszystkie stosowane materiały w konstrukcjach są również nietoksyczne. Prezentowane tu konstrukcje sufitowe przeszły międzynarodowe standardowe badania ogniowe dla klasy B w laboratorium "DANTEST" w Kopenhadze, laboratorium BRANDVERSUCHSHAUS w Hamburgu oraz w laboratoriach krajowych, spełniając odpowiednie wymagania Międzynarodowej Konwencji o Bezpieczeństwie życia na morzu SOLAS-1974 z poprawkami. Na tej podstawie uzyskano atesty na klasę B0, B15/A30 i B15/A60 wydane przez władze Administracyjne i Towarzystwa Klasyfikacyjne różnych krajów.
Nr. identyfikacyjny produktu: 782337 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 05/01/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Sufit samonośny B15

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm