Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Sudoky
Sudoky
164 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Sudoky

  • Czas dostawy:na zamówienie
164 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Sudoky

:
Gra oparta na zasadach sudoku, gdzie liczby są zastąpione drewnianymi klockami z kolorowymi diamencikami. Wszystkie klocki wykładamy na stół diamencikami do dołu i mieszamy. Pierwszy gracz wyciąga jeden żeton i odwraca diamencikiem do góry. Kładzie go na dowolnym polu planszy. Każdy kolejny gracz postępuje tak samo - wyciąga żeton i umieszcza na wolnym (pustym) polu planszy, pamiętając jednak o tym, że kolor żetonu może występować tylko raz zarówno w rzędzie pionowym jak i poziomym oraz tylko raz w 6 -miejscowym polu. Wszyscy gracze sprawdzają, czy klocek jest ułożony poprawnie. Jeżeli gracz ułoży niepoprawnie klocek musi zabrać go z planszy i kładzie go obok siebie diamencikiem skierowanym do góry. Ten klocek może dopiero być ponownie położony, gdy wszystkie inne nie odwrócone klocki zostały wyłożone na kratkowaną folię. Podobnie jeśli gracz nie ma możliwości prawidłowego - zgodnego z zasadami, ułożenia klocka - pozostawia go przy sobie do następnej kolejki, diamencikiem ułożonym do góry.
Celem gry jest ułożenie jak największej liczby żetonów na planszy.
Zwycięzcą jest gracz, któremu pozostała najmniejsza liczba nie ułożonych żetonów. Wersja zasad dla zaawansowanych graczy: W tej wersji jest wymagana większa zręczność taktyczna, ponieważ gracze muszą znaleźć rozwiązanie jak umieścić pozostałe żetony po zabraniu ostatniego żetonu ze stołu. W tym celu mogą przesunąć inny żeton, aby znaleźć właściwe miejsce dla swojego żetonu.
Pozostałe zasady pozostają bez zmian - każdy kolor może występować tylko jeden raz w poziomym i pionowym rzędzie i 6-miejscowym polu.
Nr. identyfikacyjny produktu: 783448 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/01/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 07/03/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Sudoky

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę