Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
rhassoul Żel myjący w pudrze 500g
rhassoul Żel myjący w pudrze 500g
53 zł / szt.
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

rhassoul Żel myjący w pudrze 500g

  • Minimalna ilość:5 sztuk
  • Czas dostawy:na zamówienie
53 zł /sztuka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

rhassoul Żel myjący w pudrze 500g

:
Naturalna glinka marokańska Rhassoul jest jedną z najdelikatniejszych glinek. Bogactwo minerałów zawartych w Rhassoul połączone z ich naturalnie zrównoważonym ph 6 pozwala odżywiać skórę nawet podczas mycia, przekształca unikalne struktury koloidalne w połączeniu z wodą dając poczucie gładkości i delikatności.
glinka marokańska Rhassoul może być stosowana na wiele sposobów, np. do mycia ciała, włosów, golenia a także jako maseczka, można przygotować z niej domowe kosmetyki indywidualnie w zależności od potrzeb.
z uwagi na to, że glinka Rhassoul jest czystym minerałem, nie jest w stanie przenosić bakterii. Oferowany produkt to glinka marokańska w postaci sypkiej, nie zawierająca żadnych środków zapachowych i innych dodatków.
glinka to koncentrat substancji mineralnych, o całkowicie naturalnym pochodzeniu. Najlepszej jakości glinki nie są poddawane żadnym obróbkom chemicznym. Jak za starożytnych czasów, tuż po wydobyciu są one suszone na słońcu, a następnie odpowiednio rozdrabniane. Rozwój technologii sprawił, iż w porównaniu z dawnymi czasami, obecnie potrafimy rozdrobnić glinki do delikatnego pyłku o jedwabistym dotyku, co jeszcze bardziej zwiększa przyjemność zastosowania masek na bazie glinek.

działanie glinek jako składników kosmetycznych:

- wchłaniają nadmiar łoju,
- zwężają i oczyszczają pory skóry,
- usuwają zanieczyszczenia,
- delikatnie złuszczają,
- mineralizują,
- działają gojąco i łagodząco,
- poprawiają koloryt skóry,
- wygładzają.


ocena działania przy skórze zanieczyszczonej, tłustej, trądzikowej i skłonnej do łupieżu.
badania zostały przeprowadzone w ciagu 4 tygodni na 20 osobach. Badany preparat używany był 3 razy w tygodniu do mycia skóry głowy.

po 2-tygodniowych zabiegach nadwyżka tłuszczu w skórze zmniejszyła się o 7%, a po 4-tygodniowych o 19% Ilość zaczerwienionych miejsc na skórze (spowodowanych łupieżem i stanami zapaleniami) zmniejszyła się w ciągu 4 tygodni 71%.

po 4-tygodniowych testach, testujący orzekli polepszenie stanu skóry, a 17 z 20 bardzo znaczną poprawę. Zapach, odczucia skóry i sposób użycia testowanego produktu opisane zostały jako bardzo pozytywne.

alva Rhassoul żel do mycia bardzo dobrze nadaje się do pielegnacji mocno przetłuszczającej się skóry głowy, przy łojotoku głowy, łupieżu, świerzbie, zapaleniach i trądziku.
nie zauważono skutków ubocznych!!!


sposób użycia: do mycia ciała stosować jak mydło masując zwilżoną skórę niewielką iloscią glinki następnie spłukać wodą. Jako środek do mycia włosów niwielką ilośc glinki nałożyć na zwilżone włosy wmasować i spłukać, w razie potrzeby czynność powtórzyć. Aby otrzymać maseczkę wymieszać niewielką ilość glinki z przegotowaną wodą, tak aby uzyskać kremową konsystencję, nałożyć na twarz i dekolt, zostawić na kilka minut a następnie zmyć letnią wodą.

skład:
marrocan Lava Clay
Nr. identyfikacyjny produktu: 246927 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 15/07/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 01/06/2016
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

rhassoul Żel myjący w pudrze 500g

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm