Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Jak mogę zamieścić ogłoszenia sprzedaży produktów na SoloStocks?

Możesz aktualizować Twoje ogłoszenia na portalu SoloStocks w łatwy i szybki sposób, niezależnie od rodzaju sprzedawanych produktów. Oferujemy tzry rozwiązania, które pomogą Ci zamieścić Twój katalog. Wybierz to, które najlepiej spełnia Twoje potrzeby.
Zalecane Zamieść ogłoszenia sprzedaży produktu z SoloStocks
Jest to bardzo szybki sposób, który pozwala na zamieszczenie indywidualnego opisu każdego produktu. Zmiany zostaną uwzględnione w serwisie SoloStocks w sposób natychmiastowy. Kliknij w odnośnik Zamieść ogłoszenie sprzedaży produktu widoczny na stronie. Wpisz dane dotyczące produktu, opisz warunki sprzedaży, dołącz zdjęć oraz opcjonalnie filmik wideo i gotowe!

Zalecane dla katalogów mniejszych niż 50 produktów

Zamieść teraz
Zalecane Zamieść ogłoszenia sprzedaży wszystkich Twoich produktów za pomocą arkusza Excel
Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie intuicyjny formularz Excel. Ściągnij go z Twojego menu użytkownika i zapomnij o zamieszczaniu kolejnych ogłoszeń pojedynczych produktów. Zamieść wszystkie informacje w jednym pliku, który pozwoli Ci na wygodę i zamieszczanie ogłoszeń za pomocą pojedynczego kliknięcia w Twoim menu użytkownika.

Zalecane dla katalogów mniejszych niż 2 000 produktów

Zalecane Zamieść ogłoszenia sprzedaży Twoich produktów za pomocą XML
Jeśli masz sklep internetowy lub posiadasz katalog cyfrowy, skończyły się trudności związane z ich żmudną aktualizacją na portalu SoloStocks. Sprawdź, w jaki sposób możesz wysłać nam informacje dot. Twoich produktów zawarte w pliku XML. Ponadto, jeśli tak zdecydujesz, możesz zsynchronizować aktualizację Twoich ogłoszeń na portalu SoloStocks po każdej wprowadzonej do nich zmianie.

Zalecane dla katalogów większych niż 2 000 produktów

Więcej informacji