Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Środek do dezynfekcji- Sanitex Żel
Środek do dezynfekcji- Sanitex Żel
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Środek do dezynfekcji- Sanitex Żel

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Środek do dezynfekcji- Sanitex Żel

:
Idealny preparat do mycia i dezynfekcji: podłóg, ścian, środków transportu, chłodni, sanitariatów i kratek ściekowych, narzędzi, pojemników w zakładach przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, soków owocowych, rozlewniach wód mineralnych, browarach, dezodoryzacji. Dzięki żelowej postaci długo przylega do czyszczonej powierzchni usuwając brud i wszelkie zarazki.

Sposób użycia:

Sanitariaty: Nie rozcieńczać. Rozprowadzić żel równomiernie pod krawędzią muszli klozetowej. Po 15 min. spłukać wodą. W przypadku powstania zaczernień w gardzieli miski sedesowej lub w kratce kanalizacyjnej wlać do gardzieli 100 ml SANITEX-u i pozostawić na noc, potem spłukać.

Ściany, podłogi, blaty, środki transportu, chłodnie: Sporządzić wodny roztwór SANITEX-u DEZYNFEKCYJNEGO stosując 100 ml preparatu na 1 litr wody o temperaturze nie przekraczającej 25 C. Założyć gumową rękawicę i bawełnianą ściereczką lub mopem umyć zabrudzoną powierzchnię. Po 15 min. całość starannie spłukać bieżącym strumieniem wody dla pełnego usunięcia chloru i detergentów. Zaleca się wytarcie mokrej powierzchni suchą ściereczką lub osuszyć strumieniem powietrza.

Narzędzia, pojemniki: Sporządzić wodny roztwór SANITEX-u DEZYNFEKCYJNEGO stosując 100 ml preparatu na 1 litr wody o temperaturze 25 C. Zanurzyć narzędzia, pojemniki na 30 min. ww. roztworze preparatu w celu odmoczenia a następnie założyć gumową rękawicę i umyć przy pomocy szczotki. Na koniec wypłukać przedmioty w bieżącej wodzie w celu usunięcia chloru i detergentów; odstawić lub osuszyć strumieniem ciepłego powietrza.

UWAGA! W przypadku mycia powierzchni bardzo chropowatych, zabrudzonych ponadstandardowo zaleca się do kąpieli myjącej stosować podwójną dozę SANITEX-u DEZYNFEKCYJNEGO.

pH: ok. 13

pojemność: 1 L, 5 L, 10 L
Nr. identyfikacyjny produktu: 506610 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 23/03/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 02/06/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Środek do dezynfekcji- Sanitex Żel

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę