Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Sprzedam regulatory temperatury i procesów
Sprzedam regulatory temperatury i procesów
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Sprzedam regulatory temperatury i procesów

  • Czas dostawy:3 dni
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Sprzedam regulatory temperatury i procesów

:
Regulatory temperatury i procesów z serii ACS-13A przeznaczone są do regulacji temperatury i innych wilekości fizycznych w różnorodnych procesach technologicznych. Dzięki swoim parametrom i rozbudowanym funkcjom użytkowym, możliwe jest ich zastosowanie do większości typowych zadań stabilizacji temperatury i innych wartości fizycznych. Funkcja automatycznego doboru nastaw pozwala na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów regulacji, nawet przez użytkowników niemających doświadczenia i wiedzy specjalistycznej z zakresu automatyki. Regulatory temperatury ACS-13A umożliwiają - wybór elementu pomiarowego - wybór sposobu działania wyjścia alarmowego - limitowanie prędkości zmian wyjścia, - zmianę działania wyjścia z grzania na chłodzenie, - miękki start regulacji, rampa itp. wg potrzeb użytkownika. Kolorowy 11 segmentowy wyświetlacz lcd pozwala na konfigurację koloru wyświetlania wartości regulowanej pv w zależności od procesu. Regulator temperatury może być konfigurowany standardowo za pomocą klawiatury lub złącza usb, kabla komunikacyjnego cma i oprogramowania do konfiguracji, rejestracji i monitoringu SWM-ACS01M.

Opcjonalna funkcja komunikacji szeregowej RS-485 z protokołem modbus ascii lub rtu umożliwia łatwą integrację z systemami automatyki. Ze względu na rozmiary i cenę regulatory temperatury ACS-13A są czesto łączone za pomocą RS-485 z sterownikami plc (zastępując moduły pid sterownika) co powoduje obniżenie koszów instalcji i zwięszenie niezawodności i prędkości działania całego układu regulacji.

Regulatory temperatury ACS-13A ze względu na swoje funkcje i możliwość przeznaczone są przede wszystkim do montażu w wtryskarkach, wytłaczarkach, maszyna pakujących, urządzeniach laboratoryjnych, piecach do obróbki cieplnej a także w innych instalacjach przesyłowych w wielu gałęzich przemysłu.

Szczegóły dostępne pod adresem lub
Nr. identyfikacyjny produktu: 621003 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 27/06/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Sprzedam regulatory temperatury i procesów

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę