Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Mata Masująca GoodCare z Podgrzewaniem - masaż w domu, biurze i samochodzie
Mata Masująca GoodCare z Podgrzewaniem - masaż w domu, biurze i samochodzie
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Mata Masująca GoodCare z Podgrzewaniem - masaż w domu, biurze i samochodzie

  • Minimalna ilość:12 sztuk
  • Czas dostawy:2 dni
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Mata Masująca GoodCare z Podgrzewaniem - masaż w domu, biurze i samochodzie

:
Odprężenie, Łatwość obsługi, Wysoka jakość i Czysta przyjemność czyli najważniejsze zalety Maty masująco-grzejącej: - Odprężenie, relaks i wytchnienie od codziennych napięć i stresów, w każdym miejscu i o każdej porze, w domu, w biurze, w Twoim samochodzie, kiedy tylko zechcesz i będziesz mieć na to ochotę - to wszystko dzięki praktycznej i komfortowej macie masująco-grzejącej - Łatwą obsługę i użytkowanie umożliwia intuicyjny pilot, który kontroluje wszystkie zaawansowane funkcje produktu, uruchamia programy masażu, włącza tryb grzejący oraz określa poszczególne długości trybów masowania - Wysoka jakość i najlepsze materiały zastosowane do produkcji urządzenia gwarantują jego niezawodność i długie działanie, a zastosowanie aż 7 silników masujących, które tworzą łącznie 5 stref masażu, pozwala na precyzyjne dostarczanie masowanemu użytkownikowi odpowiednich bodźców stymulujących - Czysta przyjemność to najlepsze określenie tego, co odczuwa człowiek korzystający z maty masująco-grzejącej, jednocześnie odpoczywając, rozluźniając się, czując radość, błogość, ciepło i zadowolenie. Zamknij oczy i usiądź wygodnie. Poczuj się komfortowo, bezpiecznie i przyjemnie. Za chwilę znajdziesz się w całkiem innej, błogiej rzeczywistości. Gdy tylko włączysz matę, uruchamiając któryś z kilku specjalnie przygotowanych programów masażu, Twoje zmysły zostaną poddane niezwykle przyjemnym bodźcom. Wybierając tryb masowania wraz z podgrzewaniem, ciepło zacznie rozchodzić się po każdym zakątku Twojego ciała, będziesz odczuwać niebywały spokój, połączony z euforią i osobliwym uniesieniem.


Nawet najkrótszy program piętnastominutowego masażu pozwoli Ci się odprężyć w niespotykany sposób, dzięki któremu nabierzesz sił, optymizmu i energii do dalszego działania. Niemal ekstatyczne doznania wywołane wałkowaniem, ugniataniem, masażem pulsacyjnym i oklepywaniem nie dają się porównać z niczym innym. Siedem silników masujących zastosowanych w tej macie sprawi przyjemność każdej części Twojego ciała, zaczynając od górnej części pleców i ramion, powoli przesuwając się w dół, masując także biodra oraz uda.

Funkcje masażu i ogrzewania są od siebie całkowicie niezależne, czyli można używać ich osobno, a elastyczne tryby czasowe o długości 15, 30 i 60 minut umożliwią dobranie najbardziej preferowanego okresu korzystania z urządzenia. Zintegrowany system mocowania maty pozwoli na używanie jej wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Można ją umieszczać na krzesłach, fotelach, a nawet na fotelach samochodowych.W zestawie wraz z matą znajdują się:

- Mata masująco-grzejąca

- Intuicyjny pilot sterowania

- Zasilacz sieciowy 230 V / 12 V

- Kabel wraz z wtyczką do zapalniczki samochodowej (możliwość podpięcia w samochodzie)

- Zintegrowany system mocowania maty (do krzeseł, foteli i foteli samochodowych)

- Instrukcja obsługi w języku polskim

- Karta gwarancyjna - Gwarancja 24 miesiące

- Zestaw zapakowany w kolorowe i estetyczne, bezpieczne
Nr. identyfikacyjny produktu: 333101 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 06/11/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 14/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Mata Masująca GoodCare z Podgrzewaniem - masaż w domu, biurze i samochodzie

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę