Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Hydrauliczne nożyce gilotynowe maszyny
Hydrauliczne nożyce gilotynowe maszyny
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Hydrauliczne nożyce gilotynowe maszyny

  • Czas dostawy:20 dni
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Hydrauliczne nożyce gilotynowe maszyny

:
cechy

1 . Indywidualny arkusz materiału hydrauliczny system mocowania z wkładkami nylonowymi chronić materiał z wcięcia z cylindrów zaciskowych wzdłuż całej długości maszyny.

2 . Enc 18 ​​programowalny cyfrowy sterownik zapewnia do 1000mm podróży na powrót zmierzyć napędem śruby pociągowej umożliwiając operatorowi zaprogramować długość cięcia wymagane . Wyposażony jest takżelicznik i udar udar Pokrętło regulacji pozwalając krótsze materiały do cięcia za pomocą krótszy skok , ta funkcja będzie zwiększyć produkcję .

3 . Uproszczone regulacje Strata ostrze , aby umożliwić szerokiej gamy typów materiałów

4 . Kulki przenoszenia dodaje się stołu roboczego materiał pozwalający na łatwe przeniesienie do stanowiska cięcia i przycinania prostokątnego ramienia .

5 . Najlepiej ostrze wykonane z wysokiej jakości cięcie Inox kompozytu i ma dwa ostrza ( 2 ) cięcia pozwalające minimalizuje przestoje w obrotów.

6 . Ostrze dolne cięcie wykonane z wysokiej jakości kompozytu oraz Inox ma cztery krawędzie ( 4 ) Cięcie pozwalające minimalizuje przestoje w obrotów.

7 . Struktura rdzeń głównej ramy stalowej została przyspawana elektronicznie zapewnienia maksymalnej penetracji podczas procesu wytwarzania. Oprócz tej funkcjibelka tnąca jest stres ulgę wyeliminowanie wszelkich zakłóceń po produkcji .

8.Shadow oświetlenie linia została włączona do ramy maszyny zapewniając jasne linię cięcia na obrabianym i umożliwienie opisane lub oznaczone ciętego materiału z prostotą , jak wymagane .

9 . Ciężka ręka obowiązkiem posuw wyposażony jest uko reguły i regulowaną klapką z przodu zatrzymuje umożliwiając operatorowi cięcie zmierzyć się z przodu urządzenia. Odchylane przez ograniczniki mogą być ustawione na żądaną długość skrawania powtarzać z dużą dokładnością. Ramię wyrównuje także materiał, znajdujący się prostopadle do krawędzi tnącej.

Wideo

Nantong Jugao Machinery Co, Ltd jest profesjonalnym blachy w maszyny przez wiele lat. Jesteśmy ekspertem w produkcji gilotyny hydrauliczne, prasy krawędziowe, toczenia maszyny, hydrauliczne hamulce, PAN, pracownik żelaza, prasę hydrauliczną, Naciśnij przycisk POWER, nacinania maszyny. Jesteśmy szczere do współpracy na dłuższy okres. Nie wahaj się z nami skontaktować

Słowa klucze: CIĘCIA PŁYTY , CIĘCIE MASZYNA , GILOTYNA , Gilotyna hydrauliczna , NOŻYCE HYDRAULICZNE
Nr. identyfikacyjny produktu: 1794533 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 24/03/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Hydrauliczne nożyce gilotynowe maszyny

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm