Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

litopon ( )

Czas dostawy: 3 dni Produkt niedostępny
Opis produktu

litopon

:
Nr. identyfikacyjny produktu: 1642498
litopon

wysoki biały Litopon b311

litopon b301

litopon b311

Litopon 28 % -30 % / b301b311 jestrodzaj pigmentu , którego zdolność krycia jest lepsza niż tlenek cynku i gorszy niż tytan dioxide.It ma dobrą cieplnej resisitance i jest nierozpuszczalna w wodzie.

Biały proszek, tomieszanina siarczku cynku i siarczanu baru . Mają wysoką biel i dobrą siłę krycia . To się nazywa biały pigment nieorganiczny . Szeroko stosowane jako biały pigment z tworzywa sztucznego takiego jak poliolefin , żywica winylowa, żywica abs, polistyrenu , poliwęglanu, poliamidu oraz polioksymetylen (pom ), a także na farbę i atrament . to wykorzystanie do colourate dla wyrobów z gumy, linoleum , skóry , papieru, emalii .


Charakterystyka:

Wysoka Biały litopon należy do ogólnego użytku litopon ,wygląd jest biały moc . To characture jest nietoksyczny , bez smaku , a nie rozpuszczają się w wodzie . stalility opór do chemicznego i alkalicznych .

Nazwa produktu : Litopon
Cas no . 07/05/1345
Kod hs : 3206.4210
Einecs :215 - 715 -5
Wzór cząsteczkowy : ZnSBaSO4
Masa cząsteczkowa: 412,23

cechy:

1 )biały pigment produkowany przez wytrącenie poprzez dzieła filtrowania , ogrzewania i hartowania
2) ma przeważnie zastąpiono przez dwutlenek tytanu, który jest bardziej trwały, ale znacznie tańszy

Zastosowania:
1 ) używany jako baza do jeziora pigmentu
2 ) Stosowany jako pigment do farb obojętnego , farby i kosmetyki
3 )Szeroki zakres zastosowań w przemyśle tworzyw sztucznych
4 ) jest stosowany jako wypełniacz w papierniczym, skórzanym i linoleum

Sklep :

Przechowywać w przewiewnych i suchych , pali mniej niż 20 warstw , z dala od towarów , które może mieć wpływ na jakość towarów , przed wilgocią .
Słowa klucze: CAS No.: 1345-05-7 , Litopon 28% -30% , ZnSBaSO4 , litopon B301 , litopon B311 Kategoria: Produkty chemiczne > Pigmenty > Pigmenty nieorganiczne
Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę