Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Plandeki samochodowe
Plandeki samochodowe
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Plandeki samochodowe

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Plandeki samochodowe

:
Wykonujemy kompleksowe obsługi w zakresie produkcji i napraw plandek do wszystkich rodzajów samochodów, tj. ciężarowych, dostawczych, naczep, przyczep, gaziki, uazy. Robimy również reklamy na nowych oraz starych plandekach. Firma zajmuję się również budowa basenów na pcv oraz wypożyczaniem plandek na budowy dla klientów indywidualnych oraz firm.
Do produkcji plandek wykorzystywany jest materiał w pełnej gamie kolorystycznej, o różnej gramaturze produkcji zagranicznej odporny na warunki atmosferyczne. Gwarantujemy to dobrą jakość oraz wysokie parametry techniczne naszych wyrobów. Naprawiamy uszkodzone plandeki. Zgrzewamy rozdarcia i rozcięcia materiału plandekowego. w przypadku większych uszkodzeń uzupełniamy braki najbardziej zbliżonym kolorystycznie materiałem. w miarę możliwości uzupełniamy także brakujące elementy metalowe (np. okucia, prowadnice). Napraw plandek dokonujemy w naszej firmie. Płachty z materiału plandekowego, ze względu na jego właściwości są trwałe i mają szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są do zabezpieczenia przedmiotów w pomieszczeniu i na zewnątrz. Na życzenie klienta umieszcza się oczka, które ułatwiają lepsze zamocowania płachty.

Wykonujemy stelaże samochodowe, hale namiotowe garaże blaszane oraz garaże z pokryciem pcv, regały przemysłowe o dużym obciążeniu (jedna półka nawet 8 ton) wiaty, bramy przemysłowe.

Ceny indywidualne dopasowane do potrzeb Klienta.
Słowa klucze: Plandeki
Nr. identyfikacyjny produktu: 1345388 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 07/03/2013
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 25/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia wytwórcą
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Plandeki samochodowe

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm