Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Projektowanie sklepów
Projektowanie sklepów
299 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Projektowanie sklepów

  • Czas dostawy:1 dzień
299 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Projektowanie sklepów

:
Projektowanie sklepówNajważniejszym celem każdego projektu sklepu jest możliwość pokazania produktów od ich najlepszej strony. Nasi architekci łącza odpowiednią atmosferę z funkcjonalnością tworząc atrakcyjną aranżację przestrzeni handlowej. w odniesieniu do danej placówki handlowej, sprzedawanych w niej produktów, któreś z tych czynników mogą wysunąć się na pierwszy plan. w supermarketach, hipermarketach będzie liczyła się funkcjonalność natomiast w sklepach odzieżowych, butikach będzie istotne stworzenie odpowiedniego klimatu zachęcającego klienta do zakupów. Projekt sklepu może odegrać bardzo istotną rolę w budowaniu wizerunku marki i wspierać skuteczną strategię sprzedaży , jak również przyciągać klientów. w zależności od zapotrzebowania niektórzy detaliści wolą bardziej subtelny wystrój , podczas gdy inni, pragnąc szokować i inspirować, tworzą wnętrza, które wzbudzają kontrowersje i stają się tematem dyskusji. Podejmując decyzję w sprawie charakteru projektu sklepu, sprzedawca powinien wziąć pod uwagę profil demograficzny swojej klienteli. Osoby o gustach tradycyjnych prawdopodobnie nie będą skłonne robić zakupów w futurystycznych sklepach. w pewnym momencie każdy detalista będzie musiał zasięgać porady architekta niezależnie od tego czy będzie to projekt nowego sklepu czy remont istniejącego. Nasi projektanci posiadają odpowiednie doświadczenie w projektowaniu przestrzeni komercyjnych, które znacznie się różni od projektowania innych obiektów lub budynków nie wymagającego uwzględnienia masowego dostępu do obiektu. Należy pamiętać że im więcej informacji na temat asortymentu i marki otrzyma nasz architekt przed przystąpieniem do projektowania przestrzeni handlowej, tym łatwiej będzie mu wykonać powierzone zadanie. Powinien wiedzieć jakiego rodzaju asortyment oraz jego zapasy będą dostępne w sklepie. Ustalenie miejsc sąsiadowania ze sobą poszczególnych kategorii towarów jest równie ważne w pracy nad spójną koncepcją całości.
Nasi architekci rozpoczynają pracę od przedstawienia wstępnej koncepcji klientowi aż do momentu jej akceptacji. Po uzgodnieniu wszelkich zmian przygotowywana jest szczegółowa dokumentacja sklepu uwzględniająca wszelkie wymagania klienta oraz instytucji Państwowych takich jak np. Sanepid.

Do każdego projektu załączone jest: * rzut techniczny z wymiarami mebli , urządzeń, odstępów między alejkami itp. * wizualizacja 3D przedstawiająca sklep w formie plików jpg lub bmp * Opis techniczny * Szczegółowy kosztorys wyposażenia * na życzenie klient symulacja leasingowa oraz warunki finansowania sklepu (więcej informacji w zakładce raty-leasing)
Nr. identyfikacyjny produktu: 687161 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/09/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 01/06/2016
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Projektowanie sklepów

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm