Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Regały sklepowe
Regały sklepowe
299 zł / szt.
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Regały sklepowe

  • Czas dostawy:4 dni
299 zł /sztuka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Regały sklepowe

:
Oferowane przez naszą firmę regały cechuje bardzo wysoka funkcjonalność. Oferujemy regały dopasowane do Państwa potrzeb zgodnie z obowiązującymi normami w Unii Europejskiej.Są one kompatybilne z innymi systemami regałów metalowych do innych branż znajdujących się w naszej ofercie. Spełniają one wymogi składowania i ekspozycji towarów każdej branży od spożywczej przez przemysłową, chemiczną jak również metalową. Dzięki możliwości dowolnej konfiguracji modułów istnieje możliwość dopasowania do każdego wnętrza.
Oferujemy Regały do następujących branż:

Regały do Sklepów Spożywczych Regały Magazynowe Regały do Sklepów rtv Regały do Sklepów agd Regały do Sklepów "Zrób to sam"

W przypadku zaistnienia potrzeby dopasowania modułu do wymiaru - nietypowy, jesteśmy w stanie wykonać moduł dostosowany do wymiarów podanych przez klienta. Ich wysokości zarówno dla regałów przyściennych jak i gondoli są różne w zależności od potrzeb i mieszczą się w przedziale.
Półki o różnej głębokości umożliwiają dobór wielkości potrzebnej do wyeksponowanie każdego towaru. Barierki przednie i boczne zabezpieczają towar oraz umożliwiają jego kolekcjonowanie na regałach, a listwy cenowe występujące w różnych kolorach pozwolą na czytelne jego oznaczenie. w przypadku ekspozycji towarów wymagających zawieszenia możemy zastosować ścianki tylne perforowane umożliwiające zastosowanie różnego rodzaju zawieszek.
Do regałów zarówno ze ściankami gładkimi jak i perforowanymi można zamontować belki, które pomogą w ekspozycji i segregacji towarów. Regały te występują, jako przyścienne oraz dwustronne gondole przeznaczone do sklepów samoobsługowych jako samodzielne regały w środkowych częściach ekspozycji umożliwiające dostęp do towarów z każdej strony, a przy zastosowaniu czoła również z jej boków.
W wielu placówkach handlowych istnieje konieczność doświetlenia ekspozycji, efekt ten osiągniemy przez zastosowanie modułów z oświetleniem górnym a przy zastosowaniu luster uzyskamy optyczne zwiększenie powierzchni wystawienniczej oraz złudzenie mnogości towarów.
Nr. identyfikacyjny produktu: 687165 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/09/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Regały sklepowe

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm