Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Rolki igiełkowe
Rolki igiełkowe
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Rolki igiełkowe

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Rolki igiełkowe

:
W zakresie akcesoriów do łożysk igiełkowych oferujemy rolki dociskowe i igiełkowe rolki-krzywki.


Rolki dociskowe określane są także jako rolki nośne. Są to łożyska igiełkowe lub walcowe z grubościennym pierścieniem zewnętrznym.

Rolki te są przystosowane do przenoszenia większych obciążeń promieniowych niż rolki skonstruowane na podstawie łożyska kulkowego (nie mogą jednak przenosić tak wysokich prędkości obrotowych). Roki te występują w wykonaniu bez prowadzenia osiowego oraz z prowadzeniem osiowym.

Rolki z prowadzeniem osiowym są zwykle nierozłącznymi, gotowymi do zabudowy jednostkami i są przystosowane szczególnie do tych przypadków zabudowy, w których nie można zapewnić bocznych pierścieni prowadzących. Siły osiowe spowodowane niewspółosiowością lub znoszeniem rolki są przejmowane przez swobodne lub wtłoczone na pierścień wewnętrzny boczne pierścienie.


Igiełkowe rolki- krzywki.

Rolki krzywki (rolki popychaczy)to gotowe do zabudowy, nierozłączne rolki nośne, które zamiast pierścienia wewnętrznego mają masywny sworzeń.

Jest on wyposażony w gwint, tak że rolki mogą być szybko i łatwo zamocowane do współpracujących elementów maszynowych za pomocą sześciokątnej nakrętki. W tym przypadku prowadzenie osiowe pierścienia zewnętrznego jest zapewnione przez stały kołnierz łba sworznia i pierścień boczny wtłoczony na sworzeń lub przez zestaw wałeczków.

Rolki krzywki są wytwarzane w wykonaniach bez pierścienia mimośrodowego oraz z pierścieniem mimośrodowym.

Rolki z pierścieniem mimośrodowym maja pierścień osadzony skurczowo na sworzniu i mogą być regulowane za pomocą rowka na łbie sworznia. Umożliwiają zatem w prosty sposób optymalne połączenie kształtowe miedzy rolką i bieżnią współpracującej krzywki. Dozwolone są zatem mniej surowe wymagania w zakresie dokładności wykonania elementów współpracujących.
Nr. identyfikacyjny produktu: 553209 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 03/04/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 14/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Rolki igiełkowe

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm