Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Łóżka metalowe
Łóżka metalowe
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Łóżka metalowe

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Łóżka metalowe

:
Łóżka metalowe zostały zaprojektowane po to, aby sprostać wymaganiom klientów, którzy oczekują ofert wyrobów o dużej elastyczności użytkowej. Oznacza to bardzo szerokie zastosowanie naszych łóżek w różnych pomieszczeniach, o różnej kubaturze i różnym przeznaczeniu

Łóżka metalowe produkowane są jako P - prawe i L - lewe (z wyjątkiem KK18-00/B-20-005). Odmiana ta dotyczy szuflady. Łóżka z szufladą dodatkowo występują jako odmiana D - z dwiema szufladami.

Konstrukcja

Łóżka składają się z nóg metalowych i skrzyń wykonanych z profili giętych. Dodatkowo w zależności od wariantu, w skład łóżek wchodzą: szuflada metalowa i elementy dodatkowego wyposażenia jak drabinka i materac z podgłówkiem. Pościel przechowywana jest w szufladach, bądź przypinana pasami w skrzyniach zamykanych. Do skrzyń zamocowane są siłowniki powietrzno - sprężynowe, dla bezpieczeństwa w chwili zamykania i otwierania skrzyń.

Kanapo-łóżko z zespołem siedziska i oparcia są tak sprzęgnięte, że przeciwna strona oparcia stanowi leżysko łóżka po jego obróceniu do pozycji poziomej. Siedzisko na ten czas wprowadzone jest automatycznie do wnętrza kadłuba kanapy. Obrót leżyska do pozycji pionowej (chowanie leżyska w ścianie) powoduje wysunięcie się automatycznie siedziska do pozycji użytkowej kanapy.
Nr. identyfikacyjny produktu: 782305 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 16/01/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 22/07/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Łóżka metalowe

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę