Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Woda kokosowa Chi w Polsce
Woda kokosowa Chi w Polsce
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Woda kokosowa Chi w Polsce

  • Czas dostawy:1 dzień
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Woda kokosowa Chi w Polsce

:
Woda Kokosowa to 100% czysta woda z wnętrza młodego, zielonego kokosa. Bez dodatku cukrów, barwników, konserwantów. 100% natury. Poddana procesowi aseptycznej pasteryzacji, w wygodnym kartoniku tetra pack do codziennego spożywania. 100 ml wody kokosowej zawiera tylko 8 kalorii / 32kJ
Korzenie palmy kokosowej pobierają wodę z gleby, woda jest transportowana i wielokrotnie filtrowana poprzez pień do wnętrza kokosa. Do momentu otwarcia kokosa pozostaje sterylną.

Czy woda kokosowa smakuje jak mleczko kokosowe?
Woda kokosowa to delikatny, orzeźwiający w 100% naturalny, czysty biologicznie płyn. Najlepiej smakuje i orzeźwia schłodzona. Bogata w mikroelementy i witaminy. z minimalną zawartością tłuszczu.
Mleczko kokosowe to produkt który otrzymuje się z ekstrakcji tłuszczu z miąższu kokosowego - ma inny smak, zapach, konsytencję.
Składniki odżywcze w wodzie kokosowej
Woda kokosowa zwana jest często płynem życia - jest bogata w niezbędne dla organizmu każdego człowieka składniki. Jest bogata w potas, magnez, wapń i fosfor.
Zawiera duże ilości witaminy c, b1, b2, b3, b5 i b6. w skład wody kokosowej wchodzi kwas laurynowy, składnik który występuje w mleku matki, który wspomaga układ immunologiczny. Dlatego też woda kokosowa doskonale nadaje się do picia nawet dla małych dzieci.

Woda kokosowa to naturalny eliksir piękna
Jednym ze składników wody kokosowej jest kinetyna. Kinetyna (6-furfuryloadenina) to naturalny, roślinny hormon wzrostu, występujący również w ludzkim dna, opóźnia proces starzenia się ludzkich komórek skóry zwanych fibroblastami. Fibroblasty (komórki występujące w warstwie skóry właściwej) są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny. Kolagen i elastyna to dwa białka, dzięki którym skóra jest jędrna, elastyczna i odpowiednio napięta. z wiekiem w wyniku procesu starzenia ilość fibroblastów obniża się radykalnie. Efektem zmniejszenia się liczby fibroblastów jest zmniejszona ilość włókien kolagenu i elastyny.
Kinetyna jest składnikiem wielu kosmetyków opóźniających proces starzenia skóry i jej regeneracji. Posiada właściwości usuwania zniszczeń skóry spowodowanych nadmierną ekspozycją słońca ( tzw. fotostarzenia się skóry). Kinetyna zawarta w wodzie kokosowej jest efektywnym antyoksydantem. Kinetyna wykazuje także działanie wzmacniające skórę głowy i cebulki włosów. Cytokininy zawarte w wodzie kokosowej wykazały istotne efekty anty-starzejące, anty-rakotwórcze i anty-zakrzepiczne.

Woda kokosowa a stres
Duża Zawartość potasu i magnezu wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, dlatego też pierwiastki te są szczególnie ważne dla osób narażonych na działanie stresu.

Woda kokosowa - lek na wszystko?
Woda kokosowa ma skład niemal identyczny jak osocze ludzkiej krwi. Znane są przypadki, nawet w dzisiejszych czasach, używania wody kokosowej jako kroplówki zastępującej płyn fizjologiczny. Udokumentowano przypadki wykorzystania wody kokosowej do transfuzji krwi.
Słowa klucze: woda kokosowa , woda kokosowa Chi , woda kokosowa Polska , woda kokosowa sklep , woda z kokosa
Nr. identyfikacyjny produktu: 1262378 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 26/11/2012
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 17/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia importerem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Woda kokosowa Chi w Polsce

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm